Yalıkavak Marina Koronavirüs COVID19’a Karşı Önlemlerini Aldı

“2018-2019 Yılında Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” seçilen Yalıkavak Marina, Koronavirüs COVID19’un yayılmasına karşı marina misafirlerini ve çalışanlarını korumak için düzenli dezenfeksiyon işlemlerini yoğunlaştırıyor ve personel eğitimleri veriyor.

Yalıkavak Marina, dört mevsim boyunca 7/24 profesyonel düzeyde hizmet sunmaya ve yıl boyunca kusursuz operasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Tüm seviyelerdeki çalışanların eğitimine ve marina misafirleri ile çalışanlarının sağlığının korunması konularına büyük önem verilmektedir. Marinadaki tüm ortak alanların düzenli günlük dezenfeksiyonu ve temizliğine ek olarak, marinanın tüm bölgesinde devlet onaylı profesyonel bir ekip tarafından kapsamlı bir dezenfeksiyon operasyonu gerçekleştirilmiştir.

Yalıkavak Marina’daki tüm ortak alanlar yılın 365 günü her gün düzenli olarak özel dezenfektanlarla temizlenmektedir. Buna ek olarak, 22 Mart 2020’de Yalıkavak Marina, COVID19’un yayılmasına karşı devlet onaylı profesyonel bir ekip tarafından insan ve çevre dostu özel dezenfektanlar kullanılarak kapsamlı bir dezenfeksiyon gerçekleştirmiştir. Bu dezenfeksiyon işlemi insanlara, hayvanlara ve doğaya zarar vermeyecek, misafirlerimiz ve çalışanlarımız için güvenli bir ortam sağlayacak şekilde gerçekleştirilmiştir.

Bu temizlik ve hijyen uygulama önlemleri marina, çekek yeri, kamuya açık alanlar, tüm mağazalar, restoranlar, kafeler ve ofis binalarında alınmaktadır. Yalıkavak Marina personeli, tüm hijyen koruma önlemlerinin artırılmış seviyesi hakkında düzenli olarak bilgilendirilmekte, maske ve eldiven kullanımı artık zorunlu hale getirilmekte, doktorlar marinada düzenli olarak günlük muayene yapmaktadır.

Yalıkavak Marina, misafirlerimizin kişisel hijyen koruma önlemlerini desteklemek için ortak alanlarda özel dezenfektan dispenser noktaları kurmuştur.