Slide
YOLCULUK

Yalıkavak Marina®’dan birçok ilgi çekici yere seyir yapabilirsiniz. Kuzey, Kuzeybatı yönünde hareket ederek, Bodrum Yarımadası’nın çeşitli koylarını ve sahillerini keşfedebilirsiniz. Kıyı şeridi o kadar güzel ki, günün sonunda bağlama yerinize dönmekte zorlanacaksınız.

Ya da biraz daha uzaklaşıp, Ege’nin Yunan Adaları’nı görmek de isteyebilirsiniz. Sadece 12 deniz mili uzaklıktaki Kos, 12 Adalar’dan biri olup, göz alıcı kumsalları ile bilinmektedir. Ayrıca Yunan ve Roma kalıntılarına ev sahipliği yapan bu ada, 15. Yüzyıldan kalma Şövalyeler Kalesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır.

Kos Arkeoloji Müzesi, Antik Agora Harabeleri ve etkileyici mozaikleriyle 3. Yüzyılda inşa edilen Casa Romana villası da bu adadadır. Tüm bunlar, Yalıkavak Marina®’nın yakın çevresindeki güzelliklerin sadece küçük bir kısmı.

İşte Yalıkavak Marina®’ya yakın bazı seyir bölgelerinin uzaklıkları:

  • Çeşme 100 deniz mili
  • Kuşadası 56 deniz mili
  • Samos 46 deniz mili
  • Patmos 36 deniz mili
  • Symi 52 deniz mili
ETKİNLİKLER
HABERLER
KAMPANYALAR
OTELLER
yalikavak-beach-hotel-2

Avrupa’nın en iyi marinalarından biri olan Yalıkavak Marina®’nın kalbinde yer alan Yalıkavak Marina® Beach Hotel’de ünlü Yalıkavak günbatımlarının muhteşem manzarasını izleyebilir, harika aktivitelere rahatça ulaşabilir ve yıl boyu unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

BİLGİ EDİN
YM Butik Garden

Avrupa’nın en iyi marinalarından biri olan Yalıkavak Marina®’ya bakan Yalıkavak Marina® Butik Otel, bu şirin Ege kasabasının güzelliklerini yaşamanız için sizi yemyeşil bir bahçenin içindeki geleneksel Bodrum taş evine davet ediyor.

BİLGİ EDİN
SPA VE SAĞLIK

Casia Spa ziyaretçilerine şık ve rahatlatıcı bir ortam sağlayarak doğal Elemis ürünleri ve Elemis uzmanları ile spa ve masaj servisi sunar.

Lüks bir ortamda kişisel antrenman saatleriyle, kaliteli ekipmanlarla çalışın. Hamamda, saunada veya buhar odasında rahatlayın; kendinizi masaj veya birçok sağlık ve güzellik hizmetiyle yenileyin.

Daha fazla bilgi için www.casiaspa.com sitesini ziyaret edin.

BİLGİ EDİN
ALIŞVERİŞ
40 Million

40 Million

+902523854540 info@40millioneyewear.com

Adamo

Adamo

+905393309648 adamo@adamofur.com

Ali Turan

Ali Turan

+902523853468 allyandally@gmail.com

ARTE

ARTE

+902523854429 muratunal@artegioia.com

Atasay

Atasay

+902523853363 info@atasay.com

Atölye Gözlük

Atölye Gözlük

+902523854422 yalikavak@atolyegozluk.com.tr

DAHA FAZLA
RESTORANLAR
ORTAKLAR

search
close