DENEYİM

Burada Her Şey Sizin için...

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından ‘’2022-2023 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” “2020-2021 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır.

KONAKLAMA

Şık ve Ferah Otellerimiz

Şık ve ferah olanakları ile göz alıcı oda ve süitlerimiz lüks ve konforun mükemmel karışımını sunar.

Yalıkavak Marina Hotel by Social Living Collection

Yalıkavak Marina®’nın kalbinde yer alan Yalıkavak Marina Hotel by Social Living Collection™, Yalıkavak’ın dünyaca ünlü gün batımlarının muhteşem manzarasını, hemen yanıbaşınızda gerçekleşen unutulmaz etkinlikleri ve yıl boyunca süren unutulmaz anları sunuyor.

Yalıkavak Marina
Garden Otel

Muhteşem Yalıkavak Marina®’ya bakan Yalıkavak Marina® Garden Hotel, sizi bu güzel Ege kasabasının güzelliklerinin tadını çıkarmak için yemyeşil bir bahçe içindeki otantik bir Bodrum evinde ağırlıyor.

Yalıkavak Marina

LEZZET DURAKLARI

Enfes Etkinlikler, Yüksek Misafirperverlik

Yalıkavak Marina, Bagatelle Bodrum, Zuma, Nusr-et, Novikov, Sakhalin by White Rabbit Group, Birds by Vasilchuk Bros gibi seçkin markalarla eşsiz bir yemek ve kulüp deneyimi sunarken, Sumakh ile geleneksel Azerbaycan lezzetlerini Bodrum’un eşsiz mutfak hayatına davet ediyor.

ALIŞVERİŞ

Nihai Lüks ve Alışveriş Destinasyonu

Bodrum Yarımadası’nın kalbinde yer alan Yalıkavak Marina, sadece yatçılık tutkunları için bir sığınak olmanın yanı sıra, lüks alışveriş meraklıları için de öncü bir destinasyondur. Türkiye’deki lüks perakendenin merkezi olarak, Yalıkavak Marina, 100’den fazla prestijli marka ve butik mağaza ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.

RAHATLA

Keyifli Spa'da kendinizi şımartın

Tesis bünyesindeki Casia Spa, konuklarına Elemis uzmanları tarafından gerçekleştirilen ve dünyaca ünlü doğal Elemis ürünleriyle benzersiz spa ve masaj uygulamalarının yapıldığı zarif ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır.

Sağlık

Huzurlu spa’mızda mutluluğu deneyimleyin. Şımartıcı tedavilerle zihni ve bedeni yenileyin. Kaçış yapın ve gerçek huzuru keşfedin.

Rahatlama

Yüksek donanımlı spor salonunda kişisel antrenman seansları ve pilates dersleri ile lüks bir ortamda egzersiz yapın. Türk Hamamı’nda, saunada ve buhar odasında rahatlayın; bir masaj veya çeşitli sağlık ve güzellik tedavileriyle kendinizi yenileyin.

HABERLER

En Son Haberleri Alın

TAKİP ET

Bizi Instagram'da takip edin

Bizi instagram’da takip edin: @Yalıkavakmarina

KEŞFET

Bölgeyi keşfedin