Hakkımızda

2022-2023 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası, 2020-2021 Uluslararası Yılın Marinası ve 2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası seçilen ve İngiliz Yat Limanları Birliği'nin (TYHA) 5 Altın Çapa sertifikasına sahip olan Yalıkavak Marina, Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasıdır. Yalıkavak Marina, TYHA tarafından akredite edilen ve dünyanın en iyi 10 marinası arasında yer alan 5 Gold Anchor Platinum sertifikasına sahip ilk ve tek Türk marinası oldu. Yalıkavak Marina, tekne sahipleri ve deniz severler tarafından en yüksek oyu alarak elde ettiği bu üstün başarının yanı sıra, Mavi Bayrak sertifikasına sahip, sürdürülebilirlik ve çevre koruma konusundaki kararlılığıyla TYHA Temiz Marina Sertifikası'nı alan Türkiye'deki ilk ve tek marina oldu.

Yalıkavak Marina 620 yat bağlama kapasitesine sahiptir ve 140m LOA'ya kadar olan yatlar için konforlu tesisler ve profesyonel teknik hizmetler de dahil olmak üzere birinci sınıf yaşam tarzı seçenekleri ve eşsiz hizmetler sunmaktadır. Yalıkavak Marina'yı her yıl aralarında Eclipse, Madame Gu, Voice, Arrow, Vertige, Chakra, Galactica Super Nova, Saluzi, Okto, O'Matilde gibi ikonik konukların da bulunduğu 100'den fazla süperyat ziyaret etmektedir.

Dünyaca ünlü markaların bir araya geldiği Yalıkavak Marina Alışveriş Merkezi, ayakkabıdan aksesuara, mücevherden mobilyaya kadar birçok alanda faaliyet gösteren 100’den fazla mağaza ve butik ile Türkiye’de lüks alışverişin merkezi olarak öne çıkmaktadır. Dior, Louis Vuitton, Prada, Valentino, Bvlgari, Chanel, Dolce&Gabbana, Gucci, Hublot, Loro Piana, Moncler, Missoni ve Beymen gibi seçkin markaların yanı sıra Bottega Veneta, Yves Saint Laurent, Chanel Cosmetics, Dior Cosmetics, Jo Malone ve Bang&Olufsen 2023 yazında marina misafirlerine kapılarını açıyor. Yalıkavak Marina ayrıca Bagatelle Bodrum, Zuma, Nusr-et, Novikov, Sakhalin by White Rabbit Group, Birds by Vasilchuk Bros gibi seçkin markalarla eşsiz bir yemek ve kulüp deneyimi sunarken, Sumakh ile geleneksel Azeri lezzetlerini Bodrum'un eşsiz mutfak hayatına davet ediyor.

Yalıkavak Marina “UNICEF Platin Kanatlar” programının gururlu bir katılımcısıdır ve UNICEF Türkiye Ulusal Komitesi’ne destek olarak hem Türkiye hem de dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların temel haklarına kavuşmaları için çaba göstermektedir.

Yalıkavak Marina, her yıl 1000'den fazla kişinin çalıştığı bir yer ve dünyanın 120 ülkesinden 2 milyondan fazla misafir için arzu edilen bir destinasyondur. Yalıkavak Marina, eğlence ve deniz tutkunları için en kaliteli yatçılık, konukseverlik, gurme yemek ve alışveriş deneyimleri sunarak Türkiye'yi lüks turizmde 1 numaralı destinasyon olarak tanıtmaya devam ediyor. Yalıkavak Marina, gelişmiş ve en kaliteli konaklama altyapısını sunarak Türkiye'nin, Bodrum Yarımadası'nın ve Yalıkavak bölgesinin dünya turizm sektöründeki konumunu geliştirmeye devam ediyor.

Burada her şey Sizin için..