YALIKAVAK MARİNA BODRUM CUP’IN ANA SPONSORU

Yalıkavak Marina, Türkiye’nin önde gelen uluslararası deniz ve yelken festivali The Bodrum Cup’ın 30. Yıl Ana Sponsoru oldu. Yalıkavak Marina, bu yıl ilk kez düzenlenen Bodrum Cup’ın İstanbul Challenge’ının da Platin Sponsoru. Deniz profesyonellerini ve sevenlerini bir araya getiren ülkenin ana yelken etkinliğine 200’den fazla tekne katılıyor. Türkiye’nin pop yıldızları Bodrum Cup şenliklerini daha da eğlenceli hale getirmek için 22 Ekim’de Kenan Doğulu ve 23 Ekim’de Levent Yüksel Yalıkavak Marina’da sahne alacak ve biletler Biletix üzerinden satışa sunulacak. Yalıkavak Marina tüm tutkulu deniz severleri 22 Ekim’de Yalıkavak’ta düzenlenecek Bodrum Cup’a bekliyor!

Bodrum’un en lüks yatçılık, alışveriş ve konaklama merkezi Yalıkavak Marina, Akdeniz’in en büyük deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ın ana sponsoru oldu. Marina ayrıca bu yıl ilk kez düzenlenen The Bodrum Cup Istanbul Challenge’ın Platin Sponsoru.

Bodrum Cup yelken yarışlarının programı aşağıdaki gibidir: Metro etabı – 23 Ekim, Yalıkavak Marina’da start ve finiş verecek olan Prof Dr. Galip Beygü etabı – 24 Ekim, Anadolu Sigorta – 25 Ekim, Amerikan Hastanesi etabı – 26 Ekim ve 27 Ekim 2018 tarihinde Opet etabı ile son bulacak. İstanbul Challenge’ın ödülleri 22 Ekim’de Yalıkavak Marina’da sahiplerini bulurken, Bodrum Cup Ödül Töreni 27 Ekim’de Ağanlar Tersanesi Bodrum’da gerçekleşecek. The Bodrum Cup Festivali kapsamında 22 Ekim Pazartesi günü Kenan Doğulu, 23 Ekim Salı günü ise Levent Yüksel Yalıkavak Marina’da sahne alacak. Her iki konserin biletleri şu adresten satışa sunulmuştur
Yalıkavak Marina’da Biletix kiosk
.

“Dünyanın En İyi Marinası” kategorisinde Yalıkavak Marina’ya oy verin!

Türkiye’nin en gözde yat turizmi bölgelerinden birinde yer alan Yalıkavak Marina, İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından yapılan oylamada “Dünyanın En İyi Marinası” unvanı için yarışıyor. 2018’de “süperyat marinası” kategorisinde dünya ikincisi olan Yalıkavak Marina, 2019’da kıyı süpermarinaları arasında dünya liderliği için yarışıyor. Oyunuzu Türkiye’nin gururu Yalıkavak Marina’ya verin! Basitçe buraya tıklayın“Türkiye” ile devam eden “Kıyı Marinaları “seçin ve “Yalıkavak Marina “yı seçin. Oy vermek için yat sahibi olmanıza gerek yok, bu durumda sadece “Yerleşik” seçeneğini seçin ve Yalıkavak Marina’yı dünyanın en iyi süper marinası unvanına yaklaştırın! Sonuçlar Ocak 2019’da açıklanacak, bu yüzden acele edin!