En Seçkin ve Lüks Düğün ve Organizasyonlar İçin Büyüleyici Destinasyon; Yalıkavak Marina Beach Hotel, Bodrum!

Bodrum Yalıkavak Marina Beach Hotel, özel günleriniz için göz alıcı ve prestijli bir destinasyon olup, Ege Denizi’nin nefes kesici manzaraları ve renkleriyle size unutulmaz deneyimler sunar.

Bodrum’un eşsiz masmavi manzarası eşliğinde bir düğün töreninden çok daha fazlasını sunan Yalıkavak Marina Beach Hotel , sofistike atmosferi ve seçkin ayrıcalıklarıyla aşklarını ölümsüzleştiren çiftleri kucaklıyor.

Deniz kenarında yer alan Yalıkavak Marina Beach Hotel, bembeyaz kumsalı, palmiyeler arasında uzanan yemyeşil çimenleri ve masmavi denize vuran muhteşem gün batımı manzarasıyla çiftlerin özel günlerinde unutulmaz bir romantizm yaşatacak.

Sıra dışı ambiyansı ve şıklığıyla göz dolduran Yalıkavak Marina Beach Hotel, nefes kesen gün batımı manzaralı verandası ve özel sonsuzluk havuzuyla tüm sevdiklerinizi 110 metrekarelik Sunset Suite’te ağırlayabileceğiniz 200 kişiye kadar butik organizasyonlar için harika bir alternatif. Beach Hotel’e yakınlığı ile Yalıkavak Marina Boutique Hotel, düğün misafirleri için büyük konfor ve rahatlık sunuyor. Yemyeşil bir bahçe içinde yer alan geleneksel bir Bodrum taş evi olan Yalıkavak Marina Boutique Hotel, denize ve Yalıkavak Marina’ya yakınlığıyla gelin ve damat ile misafirlerine birinci sınıf hizmet ve keyifli deneyimler sunuyor.

Lüksün konforla buluştuğu Yalıkavak Marina Beach Hotel’de teraslı 15 geniş tek ve çift kişilik suit oda bulunurken, Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de gelin ve damat ile sevdikleri misafirlerinin plaja yakınlığının yanı sıra otel personelinden alacakları birinci sınıf hizmetin keyfini çıkaracakları benzersiz tasarımlı 18 oda yer alıyor.

Çiftin özel günü için Yalıkavak Marina Beach Hotel, kendi seçtikleri menüler ve özel kokteyller eşliğinde canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde gastronomik zevkler yaşarken keyifli bir gün batımı deneyimi sunuyor. Dünyanın en iyi süperyat marinası Yalıkavak Marina’da yer alan Yalıkavak Marina Beach Hotel, dünyaca ünlü markaların mağazalarıyla çevrili olup misafirlerine birinci sınıf bir alışveriş deneyimi sunuyor. Beach Hotel ayrıca geleneksel Türk Hamamı, Sauna, çeşitli özel spa masajları ve fitness merkezi ile misafirlerine yorgunluklarını atma imkanı sunuyor.

Her türlü özel kutlama, etkinlik ve görkemli düğünleriniz için hayalleriniz ve planlarınız Yalıkavak Marina Beach Hotel’de kusursuz hizmet kalitesi, huzur ve konforla buluşuyor. Bu görkemli etkinliklere katılan konuklar, yat sektörünün en prestijli derneklerinden biri olan İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” seçilen Yalıkavak Marina’ya kendi tekneleriyle yanaşabiliyor.

Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, tesisleri, restoran hizmetleri ve özel plajları ile parlamaya devam ediyor. Hem Beach Hotel hem de Butik Otel, tüm çalışanlarının ve misafirlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla rutin önlemlerinin yanı sıra, özel araçlarla yoğun bir arındırma programı oluşturmak ve etkili personel eğitimleri almak gibi ciddi sağlık ve güvenlik önlemleri almıştır. Oteller, ek sosyal izolasyon önlemleri aldıkları için misafirlerinin güvenliğine öncelik vermektedir. Yalıkavak Marina Beach and Boutique Hotel’in ayrıcalıklı plaj alanı, 7/24 oda servisi ve sınırlı sayıdaki premium odaları, misafirleri özel günleri için otelde ağırlıyor.

Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel

Yalıkavak Marina, Çökertme Cd. No:6 D:6, Yalıkavak, Bodrum/Muğla

Telefon numarası: +90 252 385 44 84

E-posta: hotels@yalikavakmarina.com.tr

Web sitesi: https://yalikavakmarina.com.tr/tr/hotels/