800x449

Yalıkavak Marina’nın kalbinde yer alan Yalıkavak Marina Otel’de ünlü Yalıkavak günbatımlarının muhteşem manzarasını izleyebilir, harika aktivitelere rahatça ulaşabilir ve yıl boyu unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

KEŞFET
YM Butik Garden

Yalıkavak Marina’ya bakan Yalıkavak Marina Garden Otel, bu şirin Ege kasabasının güzelliklerini yaşamanız için sizi yemyeşil bir bahçenin içindeki geleneksel Bodrum taş evine davet ediyor.

KEŞFET
OTEL TESİSLERİ
IMG_1352 (1)
TESİSLER

Otellerin çevresinde restoranlar, kahve dükkanları, lüks alışveriş markaları bulunmaktadır. Bu lüks otel ayrıca bir plaj kulübü, spor salonu ve teras veya bahçe sunmaktadırlar.

Spor Salonu - 1
SPOR SALONU

Lüks bir ortamda kişisel hocanız ile özel antrenman ve pilates yapın. Yoga ile rahatlayın, zumba ile dans edin.

ODALAR VE SÜİTLER

Havalı ve geniş, odalarımız lüks ve komforun mükemmel karışımını oluşturuyor. Yalıkavak Marina® Beach Otel 15 tek kişilik ve çift kişilik süite ev sahipliği yapmaktadır, hepsinde teras ve mutfak mevcuttur. Yalıkavak Marina® Boutique Otel 18 özel olarak dizayn edilmiş odaya sahiptir.

SPA VE SAĞLIK

Casia Spa ziyaretçilerine şık ve rahatlatıcı bir ortam sağlayarak doğal Elemis ürünleri ve Elemis uzmanları ile spa ve masaj servisi sunar.

Lüks bir ortamda kişisel antrenman saatleriyle, kaliteli ekipmanlarla spor yapın. Hamamda, saunada veya buhar odasında rahatlayın; kendinizi masaj veya birçok sağlık ve güzellik hizmetiyle yenileyin.

search
close