DİSKO VE POP EFSANESİ GLORIA GAYNOR’UN İNANILMAZ SESİ YALIKAVAK MARİNA’DA TAVAN YAPTI!

Yalıkavak Marina’nın yaz sezonu açılışı kapsamında disko ve pop müziğin kraliçesi Gloria Gaynor, “I Will Survive”, “Never Can Say Goodbye”, “Stop In the Name of Love” ve “I Am What I Am” gibi çok sevilen hitleriyle sahneye çıktı. Amerikalı yıldız, yakından ve uzaktan gelen konuklarla dolup taşan izleyicilerimize unutamayacakları bir gece yaşattı.

Gaynor, gösteri öncesinde basın mensuplarının da katıldığı bir basın toplantısı düzenledi. Ünlü yıldız yaptığı açıklamada Bodrum’a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti ve kendisi için ne kadar yorucu bir dünya turnesi hazırladığının altını çizerek “dünyanın 15 ülkesinde konserler vereceğim. Ama Bodrum inanılmaz bir yer. Yemeklerini gerçekten çok seviyorum. İnsanların beni gülümseyerek karşıladığını görmek çok güzel. Burada kendimi gerçekten evimde hissediyorum.”

Bazı şarkıları kendisinin kaleme aldığını da sözlerine ekleyen Gaynor, “Özellikle son albümdeki şarkıların çoğu bana ait. Şarkıların çoğunu menajerimle birlikte onun büyüdüğü Nashville, Tennessee’de yazdık. Orayı seviyorum, çünkü oradaki ortam harikaydı ve çok ilham vericiydi.”

Gaynor Türkiye’nin çok özel bir yer olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi; “Türkiye hakkında konuştuğum insanlar buradan çok etkileniyorlar. Ben de insanlara kesinlikle Türkiye’yi ziyaret etmelerini söylerdim. Türk mutfağı inanılmaz. Herkes çok misafirperver ve dost canlısı, ancak dürüst olmak gerekirse ben Türk Lokumunu anlamıyorum”.