BMW 3 Serisi Turu Yalıkavak Marina’da Durdu

BMW’nin en çok satan yedinci nesil 3 Serisi modeli şimdi Bodrum’da sergileniyor. Bir dizi yenilik, son teknoloji ve gösterişli tasarım özelliklerine sahip olan en yeni BMW 3 Serisi, 15 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında Yalıkavak Marina’da sergileniyor. Serinin tamamen yenilenmesine işaret eden yeni model 331.300 TL’den (yaklaşık 52.000 Euro) satışa sunuluyor ve ön siparişler şimdiden alınabilirken, araç Ağustos ayında Türkiye pazarına girecek.

BMW ürünlerinin Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv, en çok talep gören BMW 3 Serisi modelinin son neslini Bodrum’da sergiledi. İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından 2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası seçilen, birliğin beş Altın Çapa derecesine sahip ve Türkiye’nin en yüksek kapasiteli süper yat marinası olan Yalıkavak Marina, şimdi de yeni BMW 3 Serisi modeline ev sahipliği yapacak. Seri, 15 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında Yalıkavak Marina için özel olarak hazırlanan BMW Pop-Up Showroom’da sergilenecek. Showroom’a gelen ziyaretçiler, özel olarak tasarlanmış Sanal Ürün Görüntüleme sistemi sayesinde modelin hem içinde hem de dışında mevcut tüm renk ve donanım seçenekleri hakkında bilgi edinebilir ve aracı tüm yönleriyle incelemek için sabırsızlanabilirler.

Bu Yıl Ağustos Ayından İtibaren Türkiye Yollarına Çıkıyor.

Yedinci nesil yeni BMW 3 Serisi (G20) motorlar spor yetenekleri, yeni bir tasarım dili, sürücü destek sistemleri ve yeni nesil bilgi-eğlence teknolojisinin yanı sıra eşsiz teknolojik güncellemelerle geliştirildi. Modelin verimli motorları, yeni süspansiyon teknolojisi, sertliği artıran gövdesi ve şasi geometrisi daha iyi bir spor deneyimi sunuyor. Yeni BMW 3 Serisi standart olarak LED farlara ve opsiyonel olarak 530 metre maksimum menzile sahip adaptif BMW Laserlight Sistemine sahiptir. Çarpışma önleme ve kaldırım monitörü sisteminin de standart olarak sunulduğu seri, özel olarak tasarlanan First Edition Sport Line, First Edition Luxury Line ve First Edition M Sport First Edition temel modelleri ve çeşitli maliyetlerde kişiselleştirilmiş ekstralar için çeşitli seçeneklerle piyasaya sürülüyor. Yeni yedinci nesil BMW 3 Serisi (G20) modelleri 331.300 TL‘den başlayan fiyatlarla bu Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunuluyor.