Yalıkavak Marina’nın CNR Avrasya Boat Show’a özel fırsatları heyecan yaratıyor!

“Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” unvanına sahip Yalıkavak Marina, 1 Mart’a kadar CNR Avrasya Boat Show’da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlıyor!

25 Şubat, İstanbul – Türk denizcilik sektörünün gururu Yalıkavak Marina, dünyanın en büyük tekne ve yat fuarlarından biri olan 15. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show, Salon 3, Stand A07’de tekne severleri standına davet ediyor.

Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan, 1 Mart’a kadar sürecek olan dünyanın en büyük2. denizcilik fuarı CNR Boat Show’a katılacakları için büyük heyecan duyduklarını ifade ederek, “2020 yazının önceki yıllara göre çok daha iyi geçmesini bekliyoruz. Marinamızdan gelen yoğun rezervasyon talepleri, 2020 yılının geçen yıldan çok daha iyi geçeceğini gösteriyor. Boat Show sırasında tekne sahiplerinin artan ilgisi de bu beklentiyi doğruluyor. Türk yatçılığının en gözde destinasyonu olan Bodrum Yarımadası’na olan ilgi, yat sayısında mutlaka bir artış getirecektir.

Orta boy tekneler için 2020 sezonuna özel %30’a varan indirim teklifimiz tekne sahiplerinden büyük ilgi görüyor. Misafirlerimize birinci sınıf bir deneyim yaşatmak için sezon hazırlıklarımızı tamamladık. Yalıkavak Marina’da misafirlerimizi sürprizlerle dolu bir yaz bekliyor. Türk yat turizmi ve marinaları için harika bir yıl olmasını umuyoruz.”

Yalıkavak Marina’nın 2020-2021 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası seçilmesi için oylama sürecinin başladığını da hatırlatan Akaltan, “2018-2019’da sizlerin oylarıyla kazandık, bu yıl da bu haklı unvanı korumak için desteğinizi bekliyoruz! İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından yeni bir oylama turu daha başlatıldı. Seçmenlerimiz bu LİNKİ tıklayıp e-posta adreslerini ve varsa muazzam teknelerinin adını (yoksa herhangi bir kelime girebilirler) girebilirler.” Akaltan sözlerini “HER BİR OY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ!” diyerek tamamladı.

Yalıkavak Marina’da yıllık bağlama için %30’a varan indirim ve ayrıcalıklar

Yalıkavak Marina, CNR Avrasya Boat Show’da yıllık bağlama için %30’a varan özel indirimler, 125 €/m2 ‘lik cazip fiyatlar ve Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasının seçkin hizmetlerini sundu. Yalıkavak Marina’nın muhteşem teklifi, 30 metreye kadar olan teknelere ayrılmış 51 bağlama yeri için Nisan 2020 sonuna kadar geçerlidir.

Bu sınırlı teklif benzersiz avantajlarla birlikte gelir. Boat Show konuklarına %20’ye varan kış sezonu indirimleri, Y-Lounge & Restaurant ve Tango Restaurant’ta kaptanlar ve mürettebat için inanılmaz bir %20 indirim, Spa ve Fitness tesislerinde ise rekabetçi fiyatlar sunuluyor.

Yalıkavak Marina , 620 yatlık devasa kapasitesiyle tekne sahiplerine ve misafirlerine dinamik bir yaşam tarzı ve benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Dünyaca ünlü 100’den fazla markaya ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve AB sertifikalı Mavi Bayraklı plajları ile deniz sevgisini lüks resort yaşam tarzıyla harmanlayan eşsiz bir kişiselleştirilmiş marina deneyimi sunuyor.

Nefes kesici güzelliği ve muhteşem mekânlarının yanı sıra Yalıkavak Marina, marina operasyonlarını kusursuz bir şekilde yöneten yüksek eğitimli ve deneyimli marina personelinden oluşan etkileyici bir ekibe ve marinayı tüm yıl boyunca güvende tutan etkin bir güvenlik ekibine sahiptir. Yalıkavak Marina, 1000 amper-380 volt sahil elektriği, 7/24 bağlama yardımı, dalgıç hizmeti, 7/24 aktif elektronik güvenlik kontrollü girişler, her rıhtımda yüksek hızlı WiFi, akaryakıt istasyonu, gümrüksüz akaryakıt ikmali, helikopter pisti gibi hizmetlerin yanı sıra giriş limanı olarak da faaliyet gösteriyor. Yalıkavak Marina, dünyaca ünlü markaların ve seçkin yaşam tarzı seçeneklerinin yer aldığı en büyük lüks alışveriş merkezinin yanı sıra ödüllü Plaj ve Butik otellere de ev sahipliği yapmaktadır.

15. Uluslararası Tekne Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat – Mart 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde yerli ve yabancı binlerce tekne tutkununu ağırlıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tekne ve yat alıcıları, mega yat, motor yat ve yelkenli yatların ünlü markalarının bir araya geldiği CNR Avrasya Boat Show’un 85.000 metrekarelik fuar alanında buluşuyor.