Yalıkavak Marina®’da Megayat Geçidi

Muhteşem Ocean Victory ve Ann G’ye hoş geldiniz diyoruz!!!

Bodrum, 31 Mayıs 2018 Bugün Yalıkavak Marina® kıyılarından dünyanın en iyi süperyatları körfeze ulaşırken gerçekten muhteşem bir manzara vardı: 140 metre uzunluğundaki muhteşem Ocean Victory Yalıkavak Marina® açıklarına demirlerken, 50 metre uzunluğundaki Ann G yanaşmak üzere giriş yaptı. Yalıkavak Marina® bugün iki güzel misafirini ağırlamaktan onur duyuyor

Dünyaca ünlü Ocean Victory:

Ocean Victory, İtalya’da Fincantieri tarafından inşa edilmiş olup, lüks geminin sofistike dış tasarımı ve mühendisliği Espen Oeino’nun eseridir. Yatın iç mekânı Alberto Pinto tarafından tasarlanmıştır. 140 metre uzunluğuyla dünyanın en büyük 10 yatından biri olan Ocean Victory’nin yedi güvertesi, iki helikopter pisti, bir helikopter hangarı ve bir denizaltısı bulunmaktadır.

Muhteşem Ann G:

50 metre uzunluğundaki ünlü misafirimiz Ann G, Hollanda’da Heesen Yachts tarafından inşa edilmiş ve Van Oossanen Naval Architects ile Clifford Denn tarafından tasarlanmıştır. İç tasarımı Reymond Langton Design tarafından yapılmıştır. Ann G, 4000.0nm maksimum seyir menzili ve iki MTU 8V4000M63 dizel motoru ile 10 kişiye kadar ağırlayabilir.

Bu ayın başlarında, Yalıkavak Marina®

85 metrelik Valerie ve 91.4 metrelik Moonlight II’ye ev sahipliği yaptı