Yalıkavak Marina® süperyatlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Yalıkavak Marina® dünyanın en büyük ve en etkileyici yatlarından birine ev sahipliği yapıyor: 91,4 metre uzunluğundaki MOONLIGHT II bu hafta sonu Avrupa’nın önde gelen megayat marinasına yanaşıyor.

36 yolcu ve 34 mürettebat konaklama kapasitesiyle Moonlight II, büyük ölçekli VIP veya kurumsal etkinlikler söz konusu olduğunda dünyanın en iyi yatlarından biridir.

Süperyat Moonlight II’nin denizcilik mimarı “Alpha Marine” olup çarpıcı dış ve iç tasarımı Lally Poulias tarafından yapılmıştır.

Atlantik Okyanusu’nu 7.000 deniz milinin üzerinde bir menzil içinde geçebilen Moonlight II, 80 hatlı en son ISDN yazılımı ile donatılmış dijital PBX telefon sistemine sahip iş merkezi, 500’den fazla vintage şarap depolayan şarap mahzeni, 24 saat çamaşırhane hizmeti, SPA ve tüm yat boyunca Bose surround ses müzik sistemleri gibi özel ihtiyaçlara yönelik olanaklara da sahiptir.

Moonlight II, 3-6 Mayıs tarihlerinde TYBA Charter Yacht Show için Yalıkavak Marina®’yı ziyaret eden 85 metrelik süperyat Valerie’den sonra Mayıs 2018’de Yalıkavak Marina®’nın ağırladığı ikinci süperyat oldu.