Yalıkavak Marina Sezonun İlk Süperyat Ziyaretçisi Olarak 74 Metrelik “Aurora “yı Ağırlıyor

YALIKAVAK MARİNA’DA SÜPERYAT SEZONU BAŞLIYOR!

İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından 2018 – 2019 yıllarında Dünyanın En İyi Marinası seçilen Yalıkavak Marina, 2019 sezonunun ilk süperyat ziyaretçisi olarak 74 metrelik muhteşem süperyat “Aurora “yı ağırlıyor.

İç ve dış tasarımı Winch Design tarafından yapılan Aurora, 2017 yılında Lürssen tarafından Almanya’nın kuzeyindeki Rendsburg Tersanesi’nde inşa edildi. Bu tamamen özel süperyat, tam deplasmanlı bir gövdeye ve bugün yüzen benzer büyüklükteki diğer tüm gemilerden daha büyük bir iç hacme sahiptir, bu nedenle yat 6 geniş kamarada 12 misafiri ağırlama kapasitesine sahiptir.

Bodrum’un en büyük işverenlerinden biri olan Yalıkavak Marina, her büyüklükteki yatı ağırlamakta ve yıl boyunca 120 ülkeden 2 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapan ve 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan dünyanın en iyi yaşam tarzı destinasyonu olarak gururla faaliyet göstermektedir. Aynı anda 620 yatı ağırlama kapasitesine sahip olan, misafirlerine ve yat sahiplerine dinamik bir yaşam tarzı ve benzersiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, 140 metreye kadar olan süperyatlara hizmet verebiliyor.