Yalıkavak Marina, Rusya’nın en iyi Prime Traveller Dergisi tarafından verilen Prime Traveller Awards 2019’un kazananı olarak ilan edildi

Yalıkavak Marina, prestijli Prime Traveller Awards 2019 tarafından “En İyi Yat Marinası” seçildi. Prime Traveller Ödülleri, Prime Traveller dergisi ve PRIME Concept konsiyerj kulübünün ortak markalı bir projesidir.

PRIME, 10 yılı aşkın bir süredir iş, siyaset ve kültür dünyasındaki önemli kişilere Seyahat ve Yaşam Tarzı yönetimi alanında hizmet vermektedir. Şirket, dünyanın dört bir yanındaki havayolları, prestijli otel zincirleri ve birinci sınıf üreticilerle ortaklık kurarak değerli müşterilerinden gelen karmaşık talepleri karşılamakta ve çözmektedir.

Prime Traveller dergisi 2007 yılında Prime Concept kulübü tarafından Sanoma Independent Media yayınevi ile birlikte kurulmuştur. Prime Traveller dergisi benzersiz dağıtım noktalarına sahiptir. Federasyon Konseyi üyelerine, Büyükelçiliklere, Moskova havaalanlarındaki VIP bölgelerine, önde gelen havayolu şirketlerine, otellere, Moskova’daki golf ve kır kulüplerine, bankalara ve özel müşterilerine, fitness kulüplerine, restoranlara ve lüks güzellik salonlarına teslim edilmektedir.

Prime Traveller Ödülleri 2019’da 14 aday arasından kazananlar, profesyonel jürinin yanı sıra Prime Concept kulübü üyeleri ve Prime Traveller dergisinin editör ekibi tarafından seçildi.

2018-2019 Dünyanın En İyi Lüks Süperyat Marinası seçilen ve İngiliz Yat Limanları Birliği’nin (TYHA) 5 Altın Çapa derecesine sahip olan Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasıdır. 620 yat kapasiteli marina, yat sahipleri ve ziyaretçiler için eşsiz bir marina deneyimi sunarken, 140 metre LOA’ya kadar olan yatlar için konforlu tesisler ve teknik hizmetler sağlamaktadır.
Yalıkavak Marina, 100’den fazla marka mağazaya, gurme restoranlara, gece kulüplerine, kafelere, çeşitli eğlence seçeneklerine, spa, fitness ve konsiyerj hizmetlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Bunun yanı sıra Yalıkavak Marina, Dubai’den Moskova ve Monako’ya kadar dünyanın en ünlü fuarlarında Türkiye’yi temsil etmektedir. Marinada 1000’den fazla kişi çalışmakta ve her yıl dünyanın 120 ülkesinden yaklaşık 2 milyon misafir ağırlanmaktadır. Yalıkavak Marina, Bodrum Yarımadası ve Yalıkavak bölgesini dünya çapında tanıtmaya ve Türkiye’nin lüks turizm marka elçiliğini yapmaya devam ediyor.