Yalıkavak Marina muhteşem bir Mubarek Bayram kutlaması için en doğru adres!

İskender Paydaş, Emir Ersoy, Kaan Öztürk & Onur Mete 11, 12 ve 13 Ağustos tarihlerinde ücretsiz performanslarıyla bayram tatilinde Yalıkavak Marina’da PIAZZA’da!

Ağustos, Bodrum – Mübarek Bayram tatili aileler ve dostlar için en önemli ve neşeli zamanlardan biridir. Yalıkavak Marina da bu kutlamalara ücretsiz konserler düzenleyerek katılıyor ve bayram boyunca Yalıkavak gecelerini renklendirecek muhteşem etkinliklerle bayramı tüm misafirler için unutulmaz kılıyor.

11 Ağustos Pazar günü Mubarek Bayramın ilk günü! PIAZZA, Emir Ersoy Band’in Latin müziğinin coşkulu ritimleriyle yankılanacak! Canlı Salsa, Cha-Cha ve Bolero ile gönlünüzce dans etmeye hazır olun!

12 Ağustos Pazartesi günü Mubarek Bayramın ikinci gününü karşılıyor! Ve Yalıkavak Marina PIAZZA, Kaan Öztürk & Onur Mete ile 90’ların nostaljik melodilerini ağırlıyor! Büyüleyici ikili müzikal uzmanlıkları ve esprileriyle sizi eğlendirirken şarkı söylemeye ve yüksek sesle gülmeye hazır olun!

13 Ağustos Salı günü Mubarek Bayramın üçüncü günü! Ünlü müzisyen İskender Paydaş, eşsiz enerjisi ve unutulmaz performansıyla PIAZZA sahnesinde olacak! Güzel bir yaz gökyüzünün altında müzik dolu bir gece sizleri bekliyor.

Tüm performanslar 21:30’da başlayacak ve Yalıkavak Marina misafirlerine ücretsiz olacak! Muhteşem bir Mubarek Bayramı birlikte kutlamak için Yalıkavak Marina PIAZZA’da buluşalım!