Türk Yatçılık Sektörünün Gururu Yalıkavak Marina, 2018-2019 Yılında Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası Oldu!

Yalıkavak Marina, dünyanın önde gelen yatçılık kuruluşu The British Yacht Harbour Association (THYA) tarafından “2018-2019 YILINDA DÜNYANIN EN İYİ SUPERYACHT MARİNASI” ilan edildi. Ödül töreni 24 Nisan 2019 tarihinde Londra’da gerçekleştirilecek; Ödül Töreni’nde marinayı Marina Müdürü Deniz Akaltan temsil edecek.

İngiliz Yat Limanları Birliği’nden (TYHA) 5 Altın Çıpa sahibi olan Yalıkavak Marina, dünyanın dört bir yanından gelen deniz ve yat severler tarafından yapılan çekişmeli oylama sonucunda 2018-2019 Dünyanın 1 Numaralı Süper Yat Marinası seçildi.

Marina Direktörü Deniz Akaltan şunları söyledi:

Önde gelen küresel yatçılık kurumu ve marina endüstrisinde standart belirleyici olan İngiliz Yat Limanları Birliği tarafından 2018-2019 yıllarında Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası olarak tanınmaktan onur ve heyecan duyuyoruz.

Yalıkavak Marina olarak, kurulduğumuz 2009 yılından bu yana, son on yıldır marina işletmeciliğinin tüm alanlarını kapsayan hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak, ödüllü plaj ve otellerimizi işletmek, dünyaca ünlü perakende ve mücevher markalarımızın yanı sıra kaliteli yemek ve yerel mutfak deneyimi ile misafirlerimize lüks bir yaşam tarzı atmosferi sunmak için sürekli yatırım yaptık. Her zaman en kaliteli hizmeti sunmak ve sevilen misafirlerimizin ve müşterilerimizin her biriyle ilgilenmek için yorulmadan çalıştık, mutlulukla görüyoruz ki bize oy verdiler, bu da çabalarımızın muazzam bir şekilde karşılığını aldığımızı gösteriyor.

Akdeniz’in 1 numaralı süper yat marinası ve 2018-2019’da tüm dünyanın 1 numaralı süper yat marinası olan Yalıkavak Marina, her yıl 120 ülkeden yaklaşık 2 milyon misafir ve müşteriyi ağırlamanın yanı sıra dünyanın en ünlü yat şovları ve fuarlarında Türk yatçılık turizmi standartlarını gururla temsil ederek kendisini Türkiye’nin Gururu ve Türkiye’nin Turizm Sektörü Marka Elçisi olarak konumlandırmaktadır.

Türk Rivierası olarak da bilinen Bodrum Yarımadası’nı ve Yalıkavak bölgesini, Türkiye’yi dünya çapında temsil etme gibi onurlu bir misyonu taşıyan önemli profesyonel uluslararası platformlarda tanıtmak için çalışıyoruz. TYHA tarafından verilen dünyanın en iyi süper yat marinası ödülü, doğru yolu seçtiğimizin bir kanıtıdır ve Yalıkavak Marina olarak, Türkiye halkına ve karşıladığımız tüm konuklarımıza adanmış sloganımızla gelecekte de misyonumuza devam edeceğiz – Burada her şey Sizinle ilgili!

TYHA Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için: https://www.which-marina.com/news/marina-of-the-year-awards-201819