Türk Süperstar Ajda Pekkan Dünyanın En İyi Süper Yat Marinasında Sahne Almaya Hazırlanıyor!

Türk popunun efsanevi süperstarı Ajda Pekkan, 4 Haziran’da Yalıkavak Marina Konser Alanı’nda hayranlarını büyülemeye geliyor. Yalıkavak Marina’da Bayram Eğlencesi Devam Ediyor!

Türk müziğinin divası Ajda Pekkan, 4 Haziran’da Türkiye’nin en lüks performans mekânlarından biri olan Yalıkavak Marina’da vereceği muhteşem konserle yaza damgasını vuracak. “Yakarım Geçerim”, “Aynen Öyle”, “Vitrin”, “Yan”, “Resim” ve “Flu Gibi” gibi modern klasiklerle yıldızlığını perçinleyen Pekkan, bayram tatilini ve çoğu kişi için yazın başlangıcını kutlamak üzere sahne alacak.

İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, yaz boyunca ünlü yıldızların sahne alacağı bir dizi gösteriyle misafirlerine ve ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. Yalıkavak Marina, 2009 yılında kurulduğu günden bu yana, son on yıldır marina işletmeciliğinin tüm alanlarında hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmaya ve misafirlerine lüksün kucağını sunmaya çalışmaktadır. 4 Haziran’da konuklar, Ajda Pekkan’ın efsanevi sesinin ve müzikal yeteneklerinin harika bir vitrini olması beklenen bu çabaların en son halinin tadını çıkarabilecekler.

Biletler Biletix web sitesi http://www.biletix.com/etkinlik/YV0AC/TURKIYE/en ve tüm Biletix satış noktalarından temin edilebilir.

TARİH

04.06.2019

ZAMAN

8:00pm - 11:30pm

MEKÂN

Yalıkavak Marina

İLETİŞİM