Oylar Yalıkavak Marina için! Dünyanın En İyi Süperyat Marinası, Türkiye’nin gururu, bu seçkin unvanı korumak için oylarınıza ihtiyacı var!

İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından ‘2018-2019 Dünyanın En İyi Lüks Süperyat Marinası’ seçilen Yalıkavak Marina, 2020-2021 yıllarında da bu haklı unvanını korumak ve Türkiye’yi yeniden gururlandırmak için yarışıyor! Tek yapmanız gereken BURAYA TIKLAMAK ve OY VERMEK!

Türkiye’nin gururu ve ilk yüksek kapasiteli süperyat marinası olan Yalıkavak Marina, deniz severleri, dostlarını ve hayranlarını oy vermeye ve marinanın “
Dünyanın En İyi Lüks Süper Yat Marinası
TYHA’dan 2020-2021″ ödülü. Yalıkavak Marina, kuruluşundan bu yana dünyanın en prestijli ödüllerinden bazılarının gelmeye devam ettiği bir övgü listesi oluşturdu. Yalıkavak Marina , İngiliz Yat Limanları Birliği’nin (TYHA) 5 Altın Çıpa derecesine sahip olmasının yanı sıra, 2018-2019 yıllarında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne de layık görülmüştür. Yalıkavak Marina şimdi 2020’de bu gurur verici unvanı tekrar evine götürmeyi hedefliyor.

Her oy önemlidir ve bu prestijli unvanı elimizde tutmak için verdiğiniz desteğe minnettarız! TYHA’nın ödülü için oy vermek hızlı ve kolaydır. Tek yapmanız gereken BURAYA TIKLAMAK, Yalıkavak Marina yazmak, e-posta adresinizi ve varsa teknenizin adını girmek (yoksa buraya herhangi bir kelime girebilirsiniz) ve katılımınızı göndermek. Oy vermek için yat sahibi olmanıza da gerek yok çünkü oylama herkese açık.

Yalıkavak Marina 620 yat bağlama kapasitesine sahiptir ve 140 metre LOA’ya kadar olan yatlar için konforlu tesisler ve deneyimli teknik hizmetler sunarken, yat sahipleri ve ziyaretçiler için üst sınıf yaşam tarzı seçenekleri ve eşsiz hizmetler sunmaktadır. Yalıkavak Marina ayrıca 100’den fazla marka mağazaya, Türk ve dünya mutfağından gurme restoranlara, butik otellere, AB standartlarında Mavi Bayraklı bir plaja ve daha birçok tesise ev sahipliği yaparak lüks tatil köyü yaklaşımıyla benzersiz, kişiselleştirilmiş marina deneyimleri vaat ediyor. Türk yatçılık sektörünün marka elçisi olan Yalıkavak Marina, prestijli uluslararası etkinliklerde Türkiye karasularını, Bodrum yarımadasını ve Yalıkavak bölgesini tanıtmakta, her yıl 1000’den fazla kişinin çalıştığı bir yer ve dünyanın 120 ülkesinden gelen misafirlerin uğrak noktası olmaktadır. Yalıkavak Marina markası bünyesinde yer alan Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Center, yıl boyunca mükemmel hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlıyor.