Oy verme zamanı! 22 Nisan’ı kaçırmayın!

“Mavi Düşlerini” 23 Nisan’ın 100. Yılında Sanat Projesine Dönüştüren Çocuklar Oylarınızı Bekliyor!

Çocuklarınızı da bu projeye dahil edin ve 22 Nisan 2020 tarihinde https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ adresinden “Mavi Düşler” eserlerini oylayın.

Yalıkavak Marina’nın UNICEF işbirliğiyle düzenlediği “Mavi Düşler” Online Sanat Projesi’ne Iğdır’dan Hatay’a, Tekirdağ’dan Mardin’e Türkiye’nin dört bir yanından çocuklar eserleriyle katılıyor.

Proje için başvurular 21 Nisan 2020 gecesine kadar devam edecek. Eserlere oy vermek isteyen herkes 22 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ adresini ziyaret edebilecek ve her üç yaş grubundan (4-6, 7-9 ve 10-11 yaş) birden fazla esere tek seferde oy verebilecek.

Tek yapmanız gereken 22 Nisan’da her yaş grubunda beğendiğiniz eserlerin altındaki butonu seçip bir seçim yapmak ve ardından “Oy Ver” butonuna tıklamak. Lütfen “oy ver” düğmesine tıkladıktan sonra seçiminizi değiştiremeyeceğinizi unutmayın.

Kazananlar, 22 Nisan’da oylama sürecinin sona ermesinin ardından https://yalikavakmarina.com.tr/blue-dreams-voting/ ve Yalıkavak Marina sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Projede her yaş grubunun birincileri, özel ödüller kazanmanın yanı sıra, denizden uzak günlerin sona erdiği Temmuz ayında Yalıkavak Marina Butik Otel’de ebeveynlerinden biriyle birlikte 1 gece 2 gün konaklama ve sürprizlerle dolu fantastik bir dünyaya adım atma hakkı kazanacak.

UNICEF’in 2015 yılından bu yana gururla destekçisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türk marina sektöründen ilk “Platin Kanatlar” üyesi olan Yalıkavak Marina’nın, çocuklara deniz sevgisini aşılamak ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı anısına düzenlediği “Mavi Düşler” adlı Online Sanat Projesi çocuklar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı!

Başvuru, detaylı bilgi ve katılım koşulları için:

https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/

ÖDÜLLER:

  • 4 – 6 yaş kategorisi için birincilik ödülü: 3.000 -TL.
  • 7 – 9 yaş kategorisi için birincilik ödülü: 3.000 -TL.
  • 10 – 11 yaş kategorisi için birincilik ödülü: 3.000 -TL.

Ayrıca her kategorinin birincisi, karantina süresinin bitiminden hemen sonra Temmuz ayında 1 gece 2 gün boyunca Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de 1 refakatçi ile ağırlanacak.