MUHTEŞEM “LADY M “YE HOŞ GELDİNİZ DİYORUZ

Yalıkavak Marina ağırlıyor Etkileyici tasarımıyla 65 metrelik muhteşem motoryat “Lady M”, sağda Uzunluğu 74 metre olan büyüleyici “Aurora “dan sonra.

Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası 65 metrelik muhteşem motoryat “Lady M “yi ağırlıyor. Nefes kesici güzellikteki dış cephesine ek olarak Lady M’in iç konfigürasyonu, 6 kabinde 12 kişiye kadar misafiri rahatça ağırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, konuklarına rahat bir lüks yat deneyimi sağlamak için 14 mürettebat taşıma kapasitesine sahiptir.

Türkiye yatçılık sektörünün marka elçisi olan Yalıkavak Marina, her büyüklükteki yatı ağırlamakta ve yıl boyunca 120 ülkeden 2 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapan ve 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan dünyanın en iyi yaşam tarzı destinasyonu olarak gururla faaliyet göstermektedir. Aynı anda 620 yatı ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan yat limanı, misafirlerine ve yat sahiplerine dinamik bir yaşam tarzı ve benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Yalıkavak Marina 140 metreye kadar olan süper yatlara hizmet verebilmektedir.

Burada her şey seninle ilgili!