Monaco Yacht Show’un ilk gecesinde sektör profesyonelleri ve yat severler Yalıkavak Marina & Burgess Yachts Happy Hours’ta bir araya geldi

Unutulmaz bir etkinliğe unutulmaz bir başlangıç! Monaco Yacht Show 2019 şıklık ve stil ile başladı! Yalıkavak Marina, Dünyanın En İyi Süperyat Marinası olarak bu mega etkinlikte Türkiye’yi gururla temsil ediyor!

Büyük bir heyecan ve hazırlığın ardından nihayet büyük gün geldi! Ve ne gündü ama! Monaco Yacht Show’un ilk günü umduğumuz kadar muhteşem geçti! Dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleri ve yat severlerle buluşmak, eski dostları görmek ve yenilerini edinmek ve tabii ki en heyecan verici yatları tüm ihtişamlarıyla gözlemlemek!

Bu harika gün, etkinliğin kapanışında büyüleyici bir akşama dönüştü. Yoğun faaliyetlerle dolu bir günün ardından, herkes Quai de l’Hirondelle’deki Burgess Standında Burgess Yachts ve Yalıkavak Marina Happy Hours için bir araya gelerek rahatladı ve unutulmaz bir açılış günü geçirdi.

Bu yılki Happy Hours’un sponsoru olarak tüm katılımcılarla bir araya gelmekten heyecan duyduk. Gecenin sonunda bu harika kalabalığa veda etmek zor oldu ama hepimiz etkinliğin ertesi günü için heyecanlıydık!

Monaco Yacht Show 2019’da misafirlerimizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!