Mavi Düşler ile Denizleri Tablolara Dönüştürün… 23 Nisan’ın 100. Yılında Çocuklar “Mavi Düşler” resim projesi ile mutluluğu paylaşıyor!

“Mavi Düşler” sanat projesi için başvurular şu adresten yapılabilir https://yalikavakmarina.com.tr/blue-dreams-painting-project/

Çocuklarınızı da bu projeye dahil edin ve denize hasret kaldığımız günler biter bitmez Temmuz 2020’de unutulmaz bir yolculuk için Yalıkavak Marina’ya gitme şansı yakalayın!

Yalıkavak Marina, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı UNICEF işbirliği ile online bir sanat projesi ile kutluyor. UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türk Marina sektöründeki ilk ‘Platin Kanat’ destekçisi ve aynı zamanda 2015 yılından bu yana UNICEF’in gururlu bir destekçisi olan Yalıkavak Marina ‘Mavi Düşler’ Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yıldönümü kutlamaları kapsamında deniz tutkusu ve sevgisi aşılamak.

Yalıkavak Marina’nın ‘Mavi Hayaller’ projesinde çocuklar hayallerini sunabilecekleri bir platforma sahip oluyor ve moral bulma şansı yakalıyor. Farklı yaş gruplarından çocukların denizle ilgili yaratıcılıklarını ortaya koymaları beklenmektedir. Yalıkavak Marina, projeye yapılan her başvuru adına UNICEF’e katkıda bulunmaya devam edecektir.

Nasıl katılabilirsiniz? Çok kolay!

4-11 yaş arasındaki çocuklar, 9 – 21 Nisan 2020 tarihleri arasında https://yalikavakmarina.com.tr/blue-dreams-painting-project/ web sitesine fotoğraflarını yükleyerek projeye katılabilecekler. Tüm bu süre boyunca https: //yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ adresinden tüm resimleri ziyaret edebilir ve 22 Nisan‘da aynı link üzerinden beğendiğiniz resme oy verebilirsiniz.

Sonuçlar 23 Nisan’da Yalıkavak Marina web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Her yaş kategorisinde birinci olan çocuklar, özel ödüller ve para ödülünün yanı sıra, hepimizin denize hasret kaldığı günler geride kaldıktan hemen sonra, Temmuz 2020’de Yalıkavak Marina tarafından Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de 1 gün 2 gece boyunca bir refakatçi eşliğinde ağırlanacak, sürprizler ve eğlence dolu bir dünyaya adım atacak.

Başvuru, detaylı bilgi ve katılım koşulları için şu adresi ziyaret edebilirsiniz

https://yalikavakmarina.com.tr/blue-dreams-painting-project/

Katılım Koşulları:

  • Projeye başvuru ücretsizdir
  • Projeye 01/01/2009 – 31/12/2016 tarihleri arasında doğan; anaokulu, ilkokul veya ortaokul öğrencisi olan ve T.C. vatandaşı olan 4-11 yaş arası çocuklar katılabilir.
  • Projeye katılım bireysel olup, grup başvurularına ve birden fazla kişi tarafından yapılan resimlere izin verilmemektedir.

Katılımcının Adı – Sur adı:

Katılımcının yaşı:

Resmin teması:

Vasinin Adı – Sur adı:

Katılımcının şehri:

E-posta:

Telefon:

  • Başvuru sahipleri projeye en fazla bir resimle katılabilir.
  • Katılımcılar en fazla bir kez oy kullanabilir.
  • Projeye katılan kişiler şartnameyi kabul etmiş sayılırlar.

Resimlerde dikkate alınacak nitelikler:

  • Projeye katılacak resimlerde tema 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, deniz, denizcilik ve benzeri konular olmalıdır.
  • Her türlü boya, boyama tekniği ve malzemesi kabul edilebilir.
  • Projeye katılacak resmin herhangi bir medya veya dijital platformdan alınmamış, tamamen özgün bir çalışma olması gerekmektedir.
  • Resimler Yalıkavak Marina’nın web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olup, telif ve tüm kullanım hakları Yalıkavak Marina’ya ait olacaktır.