LÜKS OTOMOBİL TUTKUNLARININ SON GÖZDESİ: YALIKAVAK MARİNA

Bodrum’un Yalıkavak bölgesindeki en sofistike, lüks alışveriş ve yaşam merkezi Yalıkavak Marina ve dünyanın en prestijli otomobil firmalarının Türkiye temsilcisi Royal Motors İstanbul, lüks otomobil tutkunlarına en yeni modellerden bazılarını sunmak üzere güçlerini birleştirdi.

Dünyanın en iyi süper yat marinası olan ve İngiliz Yat Birliği (TYHA) tarafından 5 Altın Çıpa derecesine layık görülen Yalıkavak Marina, şimdi de dünyanın dört bir yanından lüks otomobil tutkunlarını tesislerine çekecek bir etkinlik sunuyor. Dünyanın en lüks otomobil firmalarından bazılarının Türkiye temsilcisi olan Royal Motors İstanbul, ziyaretçilerini en çekici yeni modellerle tanıştıracak ve bir dizi özel teklifle ilgilerini çekecek.

Royal Motors İstanbul, Yalıkavak Marina ve Hyatt Centric Levent İstanbul ortaklığıyla, Yalıkavak Marina’daki tüm konuklara özel indirimlerden Rolls-Royce ve Lotus modelleri de dahil olmak üzere bir dizi lüks otomobilin test sürüşlerine kadar her şeyi sunacak. Ayrıca, Rolls-Royce’un etkinliğin kişisel sponsorluğunu üstlenmesi sayesinde, şirketin daha genel olarak ‘Rolls-Royce Pontoon’ olarak bilinen B-Pontoon’u yıl boyunca bir dizi etkinlikte ziyaretçileri bekliyor. Bu arada, prestijli ve zarif Rolls-Royce Ghost ve Dawn modellerinin yanı sıra her zaman sofistike olan Lotus Evora GT430 ve Exige 350 Sport modelleri de Yalıkavak Marina’ya gelen tüm ziyaretçilerin incelemesine açık olacak.

Ve hepsi bu kadar da değil: Royal Motors müşterileri özel indirimler bekleyebilir;

  • Yalıkavak Marina’daki konser ve etkinliklerde %20 indirim
  • Yalıkavak Marina Beach Hotel’de %20 indirim,
  • Bağlama ve yanaşma için özel teklifler
  • Yalıkavak Marina Casia Bodrum SPA’da %20 indirim
  • Konukların restoran rezervasyonlarını ayarlamalarına yardımcı olmak ve tesiste bulunan 100’den fazla markalı mağazada alışveriş yardımı sağlamak için sunulan konsiyerj hizmetleri