DÜNYANIN EN İYİ SÜPERYAT MARİNASI-YALIKAVAK MARİNA MONACO YAT FUARINDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR!

Yalıkavak Marina, 25-28 Eylül tarihlerinde Monako’daki Port Hercules’te düzenlenecek olan dünyanın en büyük süperyat endüstrisi etkinliği Monaco Yacht Show 2019’da Türk yatçılığını ve lüks turizmini temsil edecek.

2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası seçilen ve İngiliz Yat Limanları Birliği’nin (TYHA) 5 Altın Çapa derecesine sahip olan Yalıkavak Marina, 25-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Port Hercules’te düzenlenecek Monaco Yacht Show’da dünya yatçılık sektörü profesyonelleri ve yat severler ile buluşacak. Türkiye yatçılık sektörünün gurur elçisi olarak, bu kez yatçılık sektörünün küresel lideri Burgess Yachts ile her akşam 19:00 – 20:30 saatleri arasında Quai de l’Hirondelle’deki Burgess Yachts Standında yatçılık profesyonellerini bir araya getiren Happy Hours için işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yalıkavak Marina, Monaco Yacht Show’a özel bir kış teklifiyle katılarak yat sahiplerini ve kaptanlarını, Türk Rivierası olarak da adlandırılan güzel şehir Bodrum’un kıyılarını yıkayan Ege Denizi’nin sıcak sularına doğru yelken açmaya davet ediyor. Marina, Türk yat turizmini dünyaya tanıtan uluslararası profesyonel etkinliklere aktif katılımını sürdürmektedir.

Marina Müdürü Deniz Akaltan şunları söyledi: “Yalıkavak Marina olarak, Türkiye’yi temsil etme hedefimizin bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli önemli fuarlara ve etkinliklere katılmaya devam ediyoruz. Monaco Yacht Show, Türkiye’yi ve Yalıkavak Marina’yı lüks yaşam tarzı ve deniz tutkunlarının en gözde lokasyonlarından biri haline getirmek için büyük bir fırsat sunuyor! Monaco Yacht Show misafirleri için hazırladığımız özel teklifler, sadece özel kış bağlama fiyatlarını değil, aynı zamanda 100’den fazla dünyaca ünlü markanın yer aldığı Yalıkavak Marina “Shopping Alley “de avantajlı alışveriş fırsatlarını da kapsıyor. Bu teklifler arasında kış demirlemesi için çok rekabetçi fiyatların yanı sıra Beach Hotel ve Boutique Hotel’de konaklama, Y-Lounge&Restaurant’ta kaptanlar ve mürettebat için yemek, spa ve fitness bulunmaktadır. Türkiye’nin muhteşem mavi sularına yelken açan uluslararası teknelerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından Bodrum’a seyahat eden turistler de dahil olmak üzere her yıl marinayı ziyaret eden yaklaşık 2 milyon kişiye yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bodrum Yarımadası’nın yanı sıra Yalıkavak bölgesini, Türkiye’yi dünya çapında temsil etme gibi onurlu bir misyonu taşıyan önemli profesyonel uluslararası platformlarda tanıtmaya kararlıyız.” dedi.

Jetee Lucciana JL11 numaralı Yalıkavak Marina standında bizimle buluşun, Akdeniz’in en sıcak sularında kışa özel yanaşma teklifinizi alın!

Burgess Yachts ve Yalıkavak Marina Happy Hours her akşam 19:00 – 20:30 saatleri arasında Quai de l’Hirondelle QH16 numaralı Burgess Standında gerçekleşecek.

İletişim:

Deniz Tozak – 0532 613 77 96press@yalikavakmarina.com.tr