Dubai Uluslararası Tekne Fuarı

Yalıkavak Marina, Orta Doğu’nun en prestijli yelken etkinliği 27. Dubai Uluslararası Boat Show’da VIP Lounge Sponsoru olarak Türk yat turizmini temsil edecek.

İngiliz Yat Limanları Birliği’nden (TYHA) 5 Altın Çıpa ödülüne sahip Akdeniz’in en iyi lüks süperyat marinası Yalıkavak Marina, 26 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Dubai Uluslararası Boat Show’da denizcilik sektörü profesyonelleriyle buluşacak. Dubai Uluslararası Boat Show’a 50 ülkeden 800’den fazla uluslararası marka katılacak. VIP Lounge sponsoru olarak Yalıkavak Marina, dünyanın en büyük yatçılık etkinliklerinden birinde Türk yat turizmini temsil eden tek şirket olacak.

Marina Müdürü Deniz Akaltan şunları söyledi: “Yalıkavak Marina olarak, Türkiye’nin yat turizmi sektöründeki marka elçisi olma onurunu taşıyarak önemli uluslararası fuarlarda aktif olarak yer alıyoruz. Dünyanın en önemli yatçılık etkinliklerinden biri olan Dubai Uluslararası Boat Show’da Türkiye’yi ve Yalıkavak Marina’yı deniz tutkunları ve lüks yaşam tarzı için ilk tercih edilen destinasyon olarak konumlandırabileceğimizden eminiz.

VIP Lounge misafirlerimiz için özel bağlama ve çekek hizmetleri fırsatlarının yanı sıra Yalıkavak Marina Alışveriş Sokağı’nda temsil edilen dünyaca ünlü markalardan avantajlı alışveriş, Bodrum’daki Beach Hotel ve Butik Otelimiz ile İstanbul’daki Hyatt Centric Hotel’de konaklamayı kapsayan özel teklifler hazırladık. Türkiye’nin muhteşem mavi sularına gelen uluslararası tekneler ve dünyanın dört bir yanından Bodrum’a seyahat eden turistler de dahil olmak üzere her yıl marinayı ziyaret eden yaklaşık 2 milyon kişiye yüksek kaliteli hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Türk Rivierası olarak da bilinen Bodrum Yarımadası’nı ve Yalıkavak bölgesini, Türkiye’yi dünya çapında temsil etme gibi onurlu bir misyonu taşıyan önemli uluslararası profesyonel platformlarda tanıtmaya devam edeceğiz.”

TARİH

26.02.2019

ZAMAN

Sabah 8:00 - Akşam 5:00

MEKÂN

Dubai Uluslararası Tekne Fuarı

İLETİŞİM