DİSKONUN KRALİÇESİ MS. GLORIA GAYNOR YALIKAVAK MARİNA BODRUM’DA SAHNE ALACAK

Amerikalı efsanevi R&B/disko/pop müzik şarkıcısı Disko Kraliçesi Gloria Gaynor, “Never Can Say Goodbye” Turnesi kapsamında 22 Haziran 2019 tarihinde Bodrum, Yalıkavak Marina’da sahne alacak.

“Never Can Say Goodbye”, “I Will Survive”, “Stop in the Name of Love”, “I Am What I Am” gibi dev hitlerin arkasındaki mega ses, dünya çapında sattığı onlarca milyon albümle R&B ve pop efsanesi Disko Kraliçesi Gloria Gaynor, uzun zamandır beklenen Türkiye halk konseriyle 2019 Yaz Sezonunu Bodrum Yalıkavak Marina’da açacak ve Türkiye’nin en lüks etkinlik merkezlerinden biri olan “Yalıkavak Marina Concert Venue “de hayranlarıyla buluşacak.

Biletler Biletix web sitesi http://www.biletix.com/etkinlik/Y9M01/IZMIR/en ve tüm Biletix satış noktalarında satışta. Daha fazla bilgi için + 90 252 311 06 00 numaralı telefonu arayarak dört kişilik VIP masa rezervasyonu yaptırabilir veya event@yalikavakmarina.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Acele edin, özel VIP koltuğunuzu alın ve dünyanın 1 numaralı süper yat marinasında Bayan Gloria Gaynor’ı izlemeye gelin!