“2. TYBA Yacht Charter Show” 9 – 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Yalıkavak Marina’da gerçekleşecek

Sektör Profesyonelleri Yalıkavak Marina’da Buluşuyor!

Yalıkavak Marina, 9 – 12 Mayıs 2019 tarihlerinde 2. “TYBA Yacht Charter Show “a ev sahipliği yaparak farklı ülkelerden charter yatları ve charter brokerlik şirketlerini ağırlayacak. Türkiye Yatçılık ve Brokerler Birliği (TYBA) ve Yalıkavak Marina tarafından düzenlenen bu dört günlük etkinlik, uluslararası yat kiralama şirketlerini, küresel ve yerel sektör profesyonellerini, yat kaptanlarını ve mürettebatını Akdeniz’in 1 numaralı süper yat marinasında bir araya getirecek.

Yalıkavak Marina’da düzenlenecek olan 2. TYBA Yacht Charter Show, dünyanın dört bir yanından önemli yat kiralama şirketlerine ev sahipliği yapacak ve sektör profesyonelleri için özel olarak düzenlenecektir. Charter filosundan 60 kadar lüks yatın katılması beklenen Charter Show’a bu yıl ilk kez mürettebat partileri de katılacak.

Yalıkavak Marina ve TYBA Charter Show, 2018’den sonra ikinci kez sektör profesyonellerini, Yalıkavak Marina’yı ticari veya özel mega yatlar için en uygun ve konforlu merkez haline getiren deneyimli personeli, özel tasarlanmış tesisleri ve benzersiz konumu ile hizmet veren, aynı anda 620 yata ev sahipliği yapabilen dünyanın en iyi marinalarından birinde bir araya getiriyor.