Dünyanın en iyi marinasına oy verin!

Ekim 16, 2018

Sevgili dostlarımız ve ortaklarımız,

2018 Altın Çapa (TYHA Gold Anchor Award Scheme) ödüllü, Türkiye’nin gururu, Akdeniz’in tek lüks, Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu oylamada “Süper Yatlar için En İyi Marina” ünvanı için yarışıyor. Gelin siz de bu oylamaya katılın, ülkemizin başarısını tüm dünyaya duyuralım, bu gururu birlikte yaşayalım!

Altın Çapa ödül programı, marinaları dünya çapında 25 yıldan beri denetliyor ve marina kalitesinin güvenilir bir ölçüsü olarak biliniyor. Bodrum Yarımadası’nda bulunan Yalıkavak Marina, 2018 yılında ‘Yacht Harbour Association’ın Altın Çapa 2018 ödülü ile süper ve mega yatlar için en iyi marinalardan biri olarak kabul edildi. ISO 9001: 2015 standardizasyonuna göre sertifikalandırılan Yalıkavak Marina bu akreditasyonla oylamada şansını daha da yükseltmiş oldu.

Sevgili ortaklarımız ve arkadaşlarımız,

Yalıkavak Marina hak ettiği zafer için oylarınızı bekliyor! Oylamaya katılırsanız çok minnettar oluruz! Bağlantıya tıklayarak ve ardından “Coastal Marina” kategorisini seçtikten sonra “Turkey” ve onun altında “Yalıkavak Marina”yı seçerek oy kullanabilirsiniz.

Oylamaya katılmak için bir yat sahibi olmak gerekli değil. Oylama sırasında sizden yat adını vermeniz istenecektir, ancak herhangi bir ismi seçebilir veya sadece “İkamet eden” yazabilir ve Yalıkavak Marina hakkında en çok beğendiğiniz şeyleri yorum kısmında anlatabilirsiniz.

Yalıkavak Marina, yeni nesil bir marina altyapısı yaratmak için yenilikçi bir yaklaşım içeren benzersiz bir proje.  Yüksek hizmet kalitesi ile en iyi super yat marinalarından biri olmakla kalmayıp, aynı zamanda Akdeniz’in en iyi otellerinden birinde premium bir tatil ve alışveriş yapma şansı gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam alanı.

Sizi sosyal ağ topluluklarımıza katılmaya ve marinada gerçekleşen organizasyonlar hakkında bilgi almaya davet ediyoruz.

 

search
close