YALIKAVAK MARİNA’DA HEYECAN DOLU BİR BALIKÇILIK MACERASINA HAZIR MISINIZ?

Yalıkavak Marina, 22-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek MOST Bodrum Turnuvası’nın ana sponsoru! Nefes kesen etkinlik, denizlerin EN tutkulu, çevre dostu, heyecan verici ve ilginç trendini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor!

22 Ağustos, 2019 – Bodrum – Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, 22-25 Ağustos tarihlerinde Bodrum, Yalıkavak’ta düzenlenecek olan “EN BÜYÜK AV, 3. EN ÇOK BODRUM TURNUVASI “nın ana sponsoru ve ev sahibi. Turnuva, bu yıl 78. kuruluş yıldönümünü kutlayan ABD merkezli Uluslararası Av Balıkları Birliği’nin (IGFA) kuralları çerçevesinde düzenleniyor. Denizlerin en tutkulu, en çevreci, en heyecanlı ve en trend trendi olan sportif balıkçılık, bu hafta Yalıkavak Marina®’nın desteğiyle MOST Bodrum Turnuvası ile eşsiz bir deneyime dönüşüyor. 50 sportif balıkçı teknesi ve 450 yarışmacının katılacağı MOST Bodrum Turnuvası, ana sponsor Yalıkavak Marina tarafından destekleniyor.

Dört gün sürecek turnuva boyunca nitelikli tekneler kılıç ve orkinos balıklarının yanı sıra yakaladıkları balıkların boy ve ağırlıklarına göre kendilerine puan kazandıracak diğer balık türlerini de avlayacaklar. Ayrıca, yakalanan balıkların iyi durumda denize geri bırakılabilmesi balıkçılara daha da fazla puan kazandıracaktır. Tüm bu özelliklerin bir araya gelmesiyle “Offshore Big Game” kategorisi altında düzenlenen MOST Bodrum Turnuvası, şüphesiz tüm Türk sportif balıkçılık tutkunlarının ve uluslararası misafirlerin heyecanla takip ettiği en popüler yarışmalardan biri haline geliyor.

Bu hayranlar arasında Mekin Gözen (Gözen Havacılık, Yönetim Kurulu Başkanı), Turgut Konukoğlu (Sanko Holding), Necmettin Yay (Seafari Balıkçılık, CEO), Av. Erim Bener (Bener Hukuk Bürosu), Sinan Kosif (Kosifler Grup), Av. Denizcilik ve balıkçılık uzmanları ile iş dünyasının profesyonellerini bir araya getiren MOST Turnuvası’nın değişen Yönetim Kurulu’nda Can Özer (Özer Hukuk Bürosu), Dr. Serdar Günseren (IGFA Türkiye) ve Mimar Sinan Kuran (KRN Mimarlık) yer alıyor.

MOST Bodrum turnuvası, 2017 yılında yakalanan 116 kg Orkinos Balığının “Türkiye Turnuvaları Rekoru” ile 2019 yılında Yalıkavak Marina’da heyecan verici bir festival atmosferini garanti ediyor!