Yalıkavak Marina Otelleri Sofistike ve Lüks Butik Hizmetleriyle Misafirlerini Bekliyor

Bazıları Avrupa ülkeler ve Topluluk . Bağımsız Devletler var talep edildi için oda fiyatlar ve rezervasyonlar için yaz 2020.

Dünyanın bir numaralı Lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, deniz ve lüks yaşam tutkunları için bir sığınak olmanın ötesinde, yıl boyunca lüks yatçılık, otel, restoran, alışveriş hizmetleri ve sofistike yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

Yalıkavak Marina, yerel ve küresel jet sosyete tarafından iyi bilinmekte ve beğenilmektedir. Bodrum’un yıl boyu açık kalan lüks butik otellerinden Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, masmavi gökyüzü, sofistike atmosferi ve eşsiz manzarasıyla unutulmaz bir Bodrum deneyimi yaşatıyor.

Yalıkavak Marina otelleri, kişiye özel butik otel ayrıcalıkları, sade, izole ve kendi içinde kompakt hizmetleri ile öne çıkmıştır. Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, denize sıfır konumuyla kendine ait beyaz kumsalı, palmiyeler arasında yemyeşil çimenleri, muhteşem gün batımı manzarası ve Y-Lounge&Restaurant’ın kendi şefi tarafından hazırlanan özel kahvaltı servisleri ile konfor ve huzur dolu bir ambiyansa sahiptir.

Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, düzenli önlemleri ve özel dekontaminasyon araçlarıyla ışıldamaya devam ediyor. Müşterilerimizi ve personelimizi güvende tutmak için etkili personel eğitimini hızlandırıyoruz.

Pandeminin başlangıcından bu yana misafirlerimizi ağırlayabildik ve otellerimizi açık tutabildik. Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel Genel Müdürü Zafer Canbaz ise şunları söyledi “Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın talimatlarına uyduk. Sadece oda hizmetlerine geçtik ve otelin ortak kullanım alanlarını kapattık. Yalıkavak Marina Beach Otelimiz, 15 geniş teraslı tek ve çift kişilik süitleriyle lüks ve konforu bir araya getiriyor. Yalıkavak Marina Beach Otelimiz bu yaz için 18 benzersiz tasarımlı odasıyla hizmetinizde.”

Canbaz, bu yaz iç turizmin ağır basacağını ve son dönemde özellikle Avrupa’da normalleşmeye yönelik adımların atılacağını vurguladı. Canbaz, “Pandemi sürecinden sonra hava yollarının uçuş yasaklarını iptal etmelerini ve normale dönmelerini umuyoruz. O zaman turistlerin ülkemizi tekrar ziyaret etmeye başlayacağını düşünüyorum. Doğu Avrupa ülkelerinden oda fiyatları ve oda rezervasyonları için çok fazla talep var. Normalleşme başladığında taleplerin artacağını düşünüyorum.”

Zafer Canbaz, normal şartlar altında bile açık büfe gibi kavramların günlük işleyişin bir parçası olmayacağını belirtiyor. Canbaz, “Her türlü yiyecek-içecek ve kahvaltıyı oda servisi olarak ya da plajda şezlonglarının yanında sunma kabiliyetine sahibiz. Bu yeni dönemde en önemli şey housekeeping ve oda hijyeni olacak. Düzenli temizlikten sonra her oda dezenfekte makinemizle dekontamine edilecek. Temizlik teknikleri için rutinimizi hızla yeniden düzenledik. Televizyon kumandası, klima kumandası, elektrik düğmesi gibi müşterilerimizin dokunduğu her şeyi dezenfekte etmeye başladık. Kahve fincanlarını, su bardaklarını, çatal-bıçakları ve benzeri aksesuarları hijyen poşetlerinde muhafaza etmeye başlayacağız. Müşterilerimize daha iyi hijyen sağlamak için, her check-out sonrasında profesyoneller odanın kokusunu giderecek ve dezenfekte edecektir. Plajda her şezlong-şemsiye arasında minimum 10 metre mesafe olacaktır. Özellikle bu dönemde Türkiye’nin gururu Yalıkavak Marina’nın bir parçası olmanın faydalarını hissetmeye devam edeceğiz. Ayrıca otel hemşiremiz her gün müşterilerimizi ziyaret edecek.”

İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” seçilen ve TYHA’nın 5 Altın Çıpa derecesine sahip, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinası olan Yalıkavak Marina’da yer alan Yalıkavak Marina Beach and Boutique Hotels, müşterilerimize özel plaj, 7/24 oda servisi yiyecek ve içecek hizmetleri, az sayıda premium oda ve her türlü alışveriş imkanını hiçbir ulaşım aracına ve ulaşıma ihtiyaç duymadan sunmaya devam ediyor.

Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel

Yalıkavak Marina, Çökertme Cd. No:6 D:6, Yalıkavak, Bodrum/Muğla

Telefon numarası: +90 252 385 44 84

E-posta: hotels@yalikavakmarina.com.tr

Web sitesi: https://yalikavakmarina.com.tr/tr/hotels/