Yalıkavak Marina, 2021 sezonuna özel teklifler sunuyor!

Şubat 25, 2021

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ve “2020 En İyi Uluslararası Marina” ödülüne layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi olan Yalıkavak Marina, adına yakışır tekliflerle eski ve yeni müşterilerine inanılmaz avantajlar sunmaya devam ediyor! 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet veriyor.

Tekneniz için dünya standardında hizmet ve bakım sunarken siz, sevdikleriniz ve mürettebatınız için de eşsiz deneyimlere imkan veren Yalıkavak Marina’yı keşfetmenin tam zamanı. Yalıkavak Marina’nın 100’den fazla dünya markasına ev sahipliği yapan seçkin alışveriş merkezi ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralarken, Novikov, Angie, Zuma, Fenix, Nusr-Et, Sait, Vakko Patisserie, Avocado Queen by Novikov ve Dolce by Nusr-Et gibi ikonik kulüp, restoran ve kafeleri içeren yaşam merkezi konsepti sizlere lezzet ve keyif dolu anlar vadediyor.

Yalıkavak Marina ailesi bünyesinde yer alan Yalıkavak Marina, Alışveriş Merkezi, Yalıkavak Marina Beach ve Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca üstün hizmet kalitesi ve çok cazip avantajlarıyla yanınızda.

Yalıkavak Marina’da teknenize ve size en uygun yıllık bağlama seçeneklerine göz atmak için tekliflerimizi inceleyin!

Burada her şey Sizin için…

İskele ve pontonlarda yıllık bağlama sözleşmeleri için sunduğumuz avantajlı tekliflere göz atmak için tıklayınız!

search
close