Yalıkavak Marina, Marina Direktörü Deniz Akaltan, Deniz Turizmi Birliği Derneği Başkan Yardımcılığına Seçildi

Mart 29, 2021

Dünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi olan Yalıkavak Marina, Marina Direktörü Deniz Akaltan, Deniz Turizmi Birliği Derneğinin Yönetim Kurulu asıl üyeliğine ve Başkan Yardımcılığına seçildi

Deniz Turizmi Birliği Derneğinin seçimli 14. Olağan genel kurul toplantısında yapılan seçim sonucunda; Başkan Yardımcılığına seçilen Yalıkavak Marina, Marina Direktörü Deniz Akaltan, “Türkiye’nin gururu ve ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası Yalıkavak Marina olarak Deniz Turizmi Birliği Derneğine Başkan Yardımcısı olarak seçilmekten dolayı çok mutluyum. Deniz Turizmi Birliği Derneği Başkanımız Erkan Özatağ ve tüm yeni kurul üyelerimiz ile birlikte deniz turizminin ülkemizde daha çok gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Yalıkavak Marina adına Türkiye’nin yararına olacak çalışmalar içerisinde bulunmaktan her zaman onur duyuyoruz. Yalıkavak Marina olarak amacımız Türkiye’mizi dünyanın en iyi ve en profesyonel lüks resort destinasyonlarından biri haline getirmek ve bu yolda çok çalışmaya devam etmektir. Ben de bu seçimin ülkemize, sektörümüze ve derneğimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

Akaltan, Deniz Turizmi Birliği Derneği; olarak normalleşme süreci sonrası yat ve tekne turizminin geleceği için çalışmalarına hız vereceklerini iletti.

Editöre notlar

search
close