Yalıkavak Marina, UNICEF UMUT Balosu ile çocukların geleceğine bir umut ışığı yaktı!

Aralık 3, 2019

Türkiye Denizcilik Sektörü’nde “UNICEF Platin Kanatlar” sahibi ilk kuruluş olarak, Raffles Otel’de gerçekleşen UNICEF Umut Balosu’nda Türkiye’nin geleceğine dair umutların yeşermesine tanıklık etmenin mutluluğunu yaşadık.

03 Aralık 2019, İstanbul – UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin düzenlediği UNICEF Umut Balosu 2 Aralık Pazartesi akşamı Raffles Otel’de gerçekleşti. Yalıkavak Marina olarak “Her Çocuk İçin Eğitim” Sponsoru olduğumuz bu değerli organizasyonun destekçisi ve parçası olmaktan büyük gurur duyduk. Sponsorluk ve bilet gelirleri UNICEF’in Türkiye’de yürüttüğü kapsayıcı eğitim çalışmalarına aktarılan geceye UNICEF dostları, iş, sanat ve cemiyet hayatından yardımsever simaları katıldı.

UNICEF Umut Balosu’nda Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan konuklara seslendi: “Türkiye’yi Ortadoğu, Avrupa ve Rusya ağırlıklı olmak üzere tüm dünyada temsil ediyor ve Türkiye’deki lüks turizm segmentinin gelişimi ile ilgili çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu yıl marinamızı 120 farklı ülkeden 2 milyonu aşkın kişi ziyaret etti ve 2020 için planladığımız muhteşem projelerle bu sayının çok daha fazla olmasını hedefliyoruz. Dünyanın bir numaralı marinası olarak bütün dikkatimizi ve enerjimizi sürdürülebilir gelişmeye yoğunlaştırıyoruz. Bu sebepledir ki yıllar önce çocukların temel ihtiyaçlarına kavuşmalarını sağlamak üzere oluşturulan UNICEF Platin Kanatlar Girişimi’ne katıldık.

Geleceğin tüm dünya çocukları için çok daha parlak ve umut dolu olması hedefimizi derinden hisseden tüm dostlarımıza bu çok önemli misyonda bizimle birlikte yer almaları çağrısını yineliyor ve Yalıkavak Marina olarak “Her Çocuk İçin Eğitim” amacıyla çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz.

Bu muhteşem gecede, bütün çocuklar için daha iyi bir yaşam sağlamayı amaç edinen ve bu zorlu görevinde yılmaz bir özveri ile çalışan UNICEF’e derin şükranlarımızı yeniden sunuyoruz. Bu soylu girişimin bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve önümüzdeki yıllarda da desteğimizi sürdürme kararlılığımızı yineliyoruz. Yalıkavak Marina’nın sloganı “Burada her şey Sizin için!”dir, ama bu gece biz “Burada her şey Çocuklar için!” diyoruz!”

search
close