“Türkiye’nin Gururu Yalıkavak Marina, Oyunuzla Parlasın!”

Yalıkavak Marina, prestijli The Yacht Harbour Association (TYHA) Marina Ödülleri 2024’te yerini almaya hazırlanıyor ve bu yıl da sizlerin desteğiyle “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” unvanını evine getirmeyi hedefliyor.

Dünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından İngiltere merkezli The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından daha önce beş kez bu prestijli ödülü Türkiye’ye getiren Yalıkavak Marina, başarılarına bir yenisini eklemek için tüm dostlarını yeniden oy vermeye davet ediyor.

“2018-2019 ve 2022-2023 Yıllarının En İyi Süper Yat Marinası”, “2020-2021 Yılların En İyi Uluslararası Marinası” ve “Temiz Marina” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından Türkiye’nin ilk ve tek “5 Altın Çıpa Platin” (5 Gold Anchors Platinum) derecesi ile ödüllendirilen Yalıkavak Marina, dünya çapında kazandığı başarıları sürdürmek ve bu gurur verici unvanı ülkemiz adına almayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinası olan ve dünyanın ilk 10 marinası arasına giren Yalıkavak Marina, 2024 yılında da değerli tekne sahipleri ve deniz tutkunlarının desteğiyle ödülünü korumak ve Türkiye’ye altıncı kez bu büyük ödülü getirmek istiyor.

Nasıl oy verebilirsiniz?

Bir kez daha dümen sizde! Yalıkavak Marina’nın efsanevi başarısını sürdürebilmek için destek olmak, sadece birkaç tık uzağınızda.

Oy kullanmak oldukça kolay! https://www.tyha.co.uk/marina-awards#form tıkladıktan sonra sayfada göreceğiniz arama kutucuğuna Yalıkavak Marina yazıp, e-posta adresinizi ve varsa teknenizin ismini de ekleyerek (yoksa bu alana herhangi bir kelime de girebilirsiniz) 30 Ağustos 2024 tarihine kadar oy verebilirsiniz. Oy vermek için bir yat sahibi olmak gerekli değil. Tekne ya da Yat sahibiyseniz isminizi, yoksa kalbinizden geçen bir herhangi bir kelimeyi paylaşın, dileyen herkes oy verebilir!

Her kategori için bu yıl da bir kazanan olacak. Bu marina başına düşen oyların marinanın bağlama yerlerinin sayısına bölünmesiyle belirleniyor. Yılın Marina Çalışanı, Marina Takımı ve Sürdürülebilir Marina ödülleri için ise, bir jüri paneli adaylar hakkında verilen yorumları değerlendirerek kazananı belirliyor. Marina sektöründe mükemmelliği ve sürdürülebilirliği teşvik eden bu uluslararası oylamaya dünya çapında Gold Anchor akredite birçok marina katılıyor.