Oylama Sırası Sizde! 22 Nisan tarihini kaçırmayın!

Nisan 21, 2020

23 Nisan’ın 100. Yıldönümünde “Mavi Hayaller”ini Resim Projesine Dönüştüren Çocuklarımız Oylarınızı Bekliyor.

 Çocuklarınızı bu projeye dahil edin ve

 “Mavi Hayaller” adlı resim projesine oylarınızı https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/  sitesinden 22 Nisan 2020 günü verin!

Yalıkavak Marina’nın, UNICEF İşbirliği ile düzenlediği ‘’Mavi Hayaller’’ Online Resim Projesine Iğdır’dan Hatay’a, Mardin’den Tekirdağ’a kadar Türkiye’nin dört bir yanından bir çok çocuk katılım göstermeye devam ediyor.

21 Nisan 2020 gecesine kadar başvuruların devam edeceği resim projesinde dileyen herkes 22 Nisan Çarşamba gün sonuna kadar https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ sitesine girerek her üç yaş grubundan (4-6, 7-9 ve 10-11 yaş) beğendiği birden çok resme tek seferde oy verebilir.

Tek yapmanız gereken 22 Nisan’da tüm yaş gruplarının her birinde dilediğiniz resimlerin altındaki butona tıklayarak seçim yapmak ve “Oyla” butonuna basmak. “Oyla” butonuna bastığınızda seçiminizi geri alamıyorsunuz.

22 Nisan gün sonuna kadar yapılacak oylama sonrasında kazananlar 23 Nisan’da https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ sitesinde ve Yalıkavak Marina sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

Projede her yaş kategorisinde 1. seçilen çocuklar özel ödüller kazanmalarının yanı sıra Yalıkavak Marina’nın misafiri olarak denize özlem duyduğumuz günler biter bitmez Temmuz ayında 1 ebeveyni ile birlikte 1 gece, 2 gün Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de ağırlanacak ve sürprizlerle dolu eğlenceli bir dünyaya adım atacak.

2015 yılından itibaren UNICEF’in gururlu bir destekçisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türk marina sektöründeki ilk “Platinyum Kanat” destekçisi olan Yalıkavak Marina’nın, Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yıldönümünde çocuklara deniz sevgisi ve tutkusunu daha fazla aşılamak amacıyla düzenlediği “Mavi Hayaller” başlıklı resim projesi çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

Oylama için:

https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ÖDÜLLER:

  • 4-6 Yaş Birincilik Ödülü: 3.000 –TL.
  • 7-9 Yaş Birincilik Ödülü: 3.000-TL.
  • 10-11 Yaş Birincilik Ödülü: 3.000-TL.

Ayrıca her 3 kategorinin 1.si karantinanın bitmesini takiben Temmuz ayı içerisinde 1 ebeveyni ile birlikte 1 gece, 2 gün Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de ağırlanacaktır.

search
close