LÜKS OTOMOBİL TUTKUNLARININ YENİ ADRESİ: YALIKAVAK MARİNA

LÜKS OTOMOBİL TUTKUNLARININ YENİ ADRESİ: YALIKAVAK MARİNA

Temmuz 25, 2019

Bodrum Yalıkavak bölgesinin en lüks alışveriş, yaşam merkezi olan Yalıkavak Marina ve dünyanın en prestijli otomobil markalarının Türkiye temsilcisi Royal Motors İstanbul, lüks otomobil tutkunlarını en yeni modellerle buluşturuyor.

Bodrum, 16 Temmuz 2019 – The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Türkiye yatçılık turizminin marka elçisi Yalıkavak Marina, bu kez lüks otomobil tutkunlarını bir araya getiriyor. Dünyanın en prestijli otomobil markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Royal Motors İstanbul, Yalıkavak Marina’nın ev sahipliğinde hem göz kamaştıran en son otomobil modellerini tanıtacak hem de ziyaretçilerine özel fırsatlar sunacak.

Royal Motors İstanbul ve Yalıkavak Marina iş birliği, tüm misafirlerine Yalıkavak Marina ve Hyatt Centric Levent İstanbul’da Royal Motors müşterilerine özel indirimlerden ‘Rolls-Royce’ ve ‘Lotus’ marka el yapımı özel otomobillerle test sürüşü yapma imkanına kadar ayrıcalıklı avantajlar sunuyor. Bununla birlikte, Rolls-Royce sponsorluğunu alarak “Rolls Royce Pontonu” olarak anılmaya başlayan B Pontonu, yıl boyunca birbirinden çarpıcı etkinlikleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Lüks otomobil tutkunları ayrıca prestijin, asaletin ve zarafetin simgesi olan Rolls-Royce Ghost, Dawn modelleri ve safkan spor Lotus Evora GT430 ile Exige 350 Sport modellerini, Yalıkavak Marina’da yakından inceleme olanağına sahip olacak.

Tüm bunların yanında;

  • Yalıkavak Marina’da gerçekleşen konser ve konser ve gösteri bilet fiyatlarında %20 indirim
  • Yalıkavak Marina Beach Hotel’de günün en iyi fiyatı üzerinden %20 indirim
  • Yat bağlama, çekme ve atmada da çok özel fırsatlar
  • Yalıkavak Marina Casia Bodrum SPA’da %20 indirim
  • Dünya standartlarındaki 100’den fazla markada alışveriş yardımı ve restoran rezervasyonlarında konsiyerj hizmeti de Royal Motors müşterilerini bekliyor.
search
close