YALIKAVAK MARİNA’DA DİSKO VE POP MÜZİĞİN EFSANEVİ SANATÇISI GLORIA GAYNOR’IN MUHTEŞEM SESİ YÜKSELDİ!

Haziran 26, 2019

Yalıkavak Marina’da sezon açılış konseri kapsamında sahne alan disko ve pop müziğin efsanevi sanatçısı Gloria Gaynor, I Will Survive”, “Never Can Say Goodbye”, “Stop In the Name of Love” ve “I Am What I Am” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. ABD’li şarkıcı, konser alanını dolduran yerli ve yabancı misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gaynor, konser öncesinde düzenlenen basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Ünlü yıldız, yaptığı açıklamada, Bodrum’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Turnelerinin oldukça yoğun geçtiğini belirten Gaynor, “15 ülkede konser vereceğim. Bodrum harika bir yer. Yemekleri çok beğendim. İnsanların beni güler yüzle karşılaması çok hoşuma gitti. Burada keyfim çok yerinde.” dedi.

Gaynor, birçok şarkısını kendisinin yazdığını aktararak “Özellikle yeni albümümdeki şarkıların çoğu bana ait. Şarkılarımı menajerimle birlikte daha çok onun yaşadığı Nashville Tennessee’de yazıyoruz. Ortam çok güzel olduğu ve ilham verdiği için tercihimiz burası oluyor.” diye konuştu.

Türkiye’nin çok etkileyici bir yer olduğuna dikkati çeken Gaynor, “Türkiye ile ilgili konuştuğum insanlar buradan çok etkilendiklerini söylüyorlar. Ben de konuştuğum herkese ‘Türkiye’ye mutlaka gidin.’ diyorum. Türk yemekleri de bir harika. Herkes çok misafirperver ve güler yüzlü ama açıkçası Türk lokumuna dayanamıyorum.” ifadesini kullandı.

search
close