DÜNYANIN EN İYİ SUPERYACHT MARİNASI SİZİ DUBAİ’NİN EN ÇOK BEKLENEN MÜZİK FESTİVALİ PaRUS’A DAVET EDİYOR!

31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde Yalıkavak Marina, her yaştan pop müzik severi Arap Körfezi’nin en büyük müzik festivali PaRUS’ta ağırlıyor!

21 Ekim 2019 – 2018-2019 yıllarında Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası seçilen ve İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından 5 Altın Çapa derecesine sahip olan Yalıkavak Marina, her yaştan müzikseveri 31 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında Dubai, BAE’de ünlü Burj Al Arab’ın muhteşem manzarasına sahip lüks Jumeirah Beach Hotel tatil köyünde düzenlenecek olan PaRUS Müzik Festivali’ne davet ediyor.

PaRUS, Dubai’nin en ikonik mekanının kalbinde, yıldızların altında en parlak ve en çok beklenen festival deneyimidir. Bu nefes kesici müzik festivalinde çeşitli türlerden efsanevi sanatçılar sahne alacak. Festivalin VIP sponsoru Yalıkavak Marina ve PaRUS, lüks Jumeirah Beach Hotel’de her yaştan ve farklı türlerden hayranlara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu yıl PaRUS sınırları genişletecek ve Rusya’dan ve diğer ülkelerden en iyi müzikleri harmanlayan benzersiz bir program sunarak sahnede inanılmaz bir kadro ve unutulmayacak bir etkinlikle sonuçlanacak.

PaRus Fest’in VIP sponsoru olarak sizi Burj Al Arab Hotel’in muhteşem manzarası eşliğinde Arap Körfezi’nin hafif esintisi altında bize katılmaya davet ediyoruz!

Yalıkavak Marina’dan PaRUS’a ücretsiz bilet kazanma şansını kaçırmayın, aşağıdaki bağlantıları takip edin!

https://www.instagram.com/p/B39XU56hdB5/

Burada her şey seninle ilgili…

İletişim:

Yalıkavak Marina, +90 532 613 77 96press@yalikavakmarina.com.tr

PaRUS Festivali ve bilet satın alma: https://parusfest.com/en