Dünya Çocuk Günü için Yalıkavak Marina ve UNICEF’e katılın!

UNICEF her yıl 20 Kasım’da Dünya Çocuk Günü’nü kutlamaktadır. Bu asil çabada bize katılın ve çocuklar için daha iyi bir dünya için harekete geçin!

Kasım 2019, Bodrum – 20 Kasım Dünya Çocuk Günü! UNICEF’in çocuklar için, çocuklar tarafından düzenlenen yıllık eylem günü! Dünya Çocuk Günü ilk olarak 1954 yılında Evrensel Çocuk Günü olarak belirlenmiştir ve uluslararası birlikteliği, dünya çapında çocuklar arasında farkındalığı ve çocukların refahını artırmak amacıyla her yıl 20 Kasım’da kutlanmaktadır. Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin 30. yıldönümünü kutladığımız bu yıl çok daha özel. Kutlama zamanı ve çocuk hakları için harekete geçilmesini talep etme zamanı.

Dünya Çocuk Günü, her birimize çocuk haklarını savunmak, teşvik etmek ve kutlamak için ilham verici bir giriş noktası sunmakta ve çocuklar için daha iyi bir dünya inşa edecek diyaloglara ve eylemlere dönüşmektedir.

UNICEF Platin Kanatlar Programı’nın aktif bir katılımcısı olarak Yalıkavak Marina, en dezavantajlı çocukların temel haklarını elde etmelerine yardımcı olmak için çalışıyor ve bu unutulmaz günün dünya çapındaki kutlamalarına katılıyor!

Katılmak çok kolay. Aşağıdaki adımlardan birini takip etmeniz yeterlidir:

1- SMS ile bağış yapın: UMUT yazıp 3005’e göndererek #DünyaÇocukGünü #HerÇocukİçin UNICEF’e 10 TL bağışta bulunun

2- Bir Yaşam Hediyesi Verin: www.hayatverenhediyeler.org adresini ziyaret ederek hayatınızdaki bir çocuk için mavi bir hediye bağışlayın.

3- Dilekçeyi İmzalayın: http://unicef.org.tr/dunyacocukgunu/ adresini ziyaret ederek çocuk haklarını destekleyen dilekçemizi imzalayın ve paylaşın.

Harekete geçmek için mükemmel bir gün! Hadi dünyayı değiştirelim ve #GoBlue!

İletişim:

press@yalikavakmarina.com.tr