Bagatelle

Dünyaca ünlü Bagatelle Restaurant ve Beach Club, eşsiz eğlence deneyimi ile dünyanın en iyi süper yat marinası olan Yalıkavak Marina’da misafirlerini ağırlıyor. Türkiye’de rakipsiz bir Fransız festival deneyimi yaratmak için Fransa’nın Joie de vivre’ını Bodrum’un bohem ruhuyla birleştiriyor. Sofistike lüks restoranlar ve plaj kulüplerinden oluşan New York doğumlu bir Fransız konukseverlik markası olan Bagatelle, temel değerlerini Güney Fransa’nın şenlik ruhunu, lüks mutfağını ve samimi atmosferini kutlayarak oluşturmaktadır.

Bagatelle Restoranları ve Beach Club’ları en şık destinasyonlarıyla bilinirken, Yalıkavak Marina göz kamaştırıcı lezzetleri ve sonsuz eğlencesiyle benzersiz bir yaza hazırlanıyor. Neşeli atmosferi ile otantik ve unutulmaz anlar biriktirebileceğiniz sıra dışı bir deneyim sunuyor.

New York’tan dünyaya yayılan ikonik festival restoranı Bagatelle, brunch, öğle ve akşam yemekleri için keyifli bir atmosfer yaratıyor. Misafirlerini arkadaşları ve aileleriyle birlikte ortak bir yemek ziyafetine davet ediyor. Bagatelle, hayatın zevklerinin peşinde epiküryen bir felsefeye adanmıştır. Bu yaşam tarzını ve birçok eşsiz deneyimi tatmak isteyen herkese kapılarını açıyor.