AJDA PEKKAN BAYRAMDA BODRUM’DA…

Mayıs 7, 2019

SÜPERSTAR AJDA PEKKAN, DÜNYANIN EN İYİ SÜPER YAT MARİNASI YALIKAVAK MARİNA’DA SAHNE ALACAK!

Türk pop müziğinin efsane Süperstarı Ajda Pekkan, 4 Haziran’da sevenleriyle buluşmak için ülkemizin en lüks etkinlik merkezlerinden Yalıkavak Marina Konser Sahnesi’nde olacak. Bayram coşkusu Yalıkavak Marina’da yaşanacak!

Süperstar Ajda Pekkan, yaza damgasını vuracak muhteşem bir konserle 4 Haziran’da Türkiye’nin en lüks etkinlik merkezlerinden Yalıkavak Marina sahnesinde olacak. “Yakarım Geçerim”, “Arada Sırada”, “Resim”, “Yan”, “Aynen Öyle”, “Vitrin” ve “Flu Gibi” pek çok hit şarkısı ile efsaneleşen ve konserleri heyecanla beklenen Ajda Pekkan, Yalıkavak Marina Konser Sahnesi’nde Ramazan Bayramı’nı unutulmaz kılacak!

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, tüm yaz boyunca ünlü yıldızların sahne alacağı konserlerle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. 2009 yılında kurulduğu andan itibaren servis kalitesini her geçen gün artıran; misafirlerine lüks ve konforu aynı anda sunan Yalıkavak Marina’da, 4 Haziran tarihinde bu kez Ajda Pekkan, muhteşem sesiyle ve sahne şovlarıyla dinleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Popun kraliçesi Süperstar Ajda Pekkan’ın biletleri, Biletix web sitesinde: http://www.biletix.com/etkinlik/YV0AC/TURKIYE/tr veya Biletix satış noktalarında sevenlerini bekliyor.

search
close