HAKKIMIZDA

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina®, süperyat tesisleri ile, her boyuttan yatları ağırlamaktadır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina®, 140 metre uzunluğa kadar olan super yatlara hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası olarak, Yalıkavak Marina® huzurlu ve sakin konumunu konforlu hizmet tesisleri ve tecrübeli teknik servislerle birleştiriyor.

106 farklı markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, uluslararası ödül sahibi otellere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina®, Yalıkavak Marina® Beach Hotel, Yalıkavak Marina® Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca birçok atkinlik ve aktivite organize etmektedir.

YOLCULUK

Yalıkavak Marina®’dan birçok ilgi çekici yere seyir yapabilirsiniz. Kuzey, Kuzeybatı yönünde hareket ederek, Bodrum Yarımadası’nın çeşitli koylarını ve sahillerini keşfedebilirsiniz. Kıyı şeridi o kadar güzel ki, günün sonunda baglama yerinize dönmekte zorlanacaksınız.

 

Yada biraz daha uzaklaşıp, Ege’nin Yunan Adaları’nı görmek de isteyebilirsiniz. Sadece 12 deniz mili uzaklıktaki Kos, 12 Adalar’dan biri olup, göz alıcı kumsalları ile bilinmektedir. Ayrıca Yunan ve Roma kalıntılarına ev sahipliği yapan bu ada, 15. Yüzyıldan kalma Şövalyeler Kalesi’ne de evsahipliği yapmaktadır.

 

Kos Arkeoloji Müzesi, Antik Agora Harabeleri ve etkileyici mozaikleriyle 3. Yüzyılda inşa edilen Casa Romana villası da bu adadadır. Tüm bunlar, Yalıkavak Marina®’nın yakın çevresindeki güzelliklerin sadece küçük bir kısmı.

 

İşte Yalıkavak Marina®’ya yakın bazı seyir bölgelerinin uzaklıkları:

 

  • Çeşme 100 deniz mili
  • Kuşadası 56 deniz mili
  • Samos 46 deniz mili
  • Patmos 36 deniz mili
  • Symi 52 deniz mli
AKREDİTASYONLAR & ÖDÜLLER
MAVİ BAYRAK
The Foundation for Environment Education
5 ALTIN ÇAPA
The Harbours and Yachts Association
ISO 9001:2015

UK Lloyd’s Register Quality Assurance

search
close