2022’nin “En İyi Süper Yat Marinası” Yalıkavak Marina, 2023 Temiz Marina Sertifikası ile ödüllendirildi!

Yalıkavak Marina, prestijli Prime Yacht Marina tarafından “En İyi Yat Marinası” seçildi.

İngiliz Yat Limanları Birliği (TYHA) tarafından ‘2018-2019 Dünyanın En İyi Lüks Süperyat Marinası’ seçilen Yalıkavak Marina, 2020-2021 yıllarında da bu haklı unvanını korumak ve Türkiye’yi yeniden gururlandırmak için yarışıyor! Tek yapmanız gereken BURAYA TIKLAMAK ve OY VERMEK!

Türkiye’nin gururu ve ilk yüksek kapasiteli süperyat marinası olan Yalıkavak Marina, deniz severleri, dostlarını ve hayranlarını oy vermeye ve marinanın “
Dünyanın En İyi Lüks Süper Yat Marinası
TYHA’dan 2020-2021″ ödülü. Yalıkavak Marina, kuruluşundan bu yana dünyanın en prestijli ödüllerinden bazılarının gelmeye devam ettiği bir övgü listesi oluşturdu. Yalıkavak Marina , İngiliz Yat Limanları Birliği’nin (TYHA) 5 Altın Çıpa derecesine sahip olmasının yanı sıra, 2018-2019 yıllarında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne de layık görülmüştür. Yalıkavak Marina şimdi 2020’de bu gurur verici unvanı tekrar evine götürmeyi hedefliyor.

Her oy önemlidir ve bu prestijli unvanı elimizde tutmak için verdiğiniz desteğe minnettarız! TYHA’nın ödülü için oy vermek hızlı ve kolaydır. Tek yapmanız gereken BURAYA TIKLAMAK, Yalıkavak Marina yazmak, e-posta adresinizi ve varsa teknenizin adını girmek (yoksa buraya herhangi bir kelime girebilirsiniz) ve katılımınızı göndermek. Oy vermek için yat sahibi olmanıza da gerek yok çünkü oylama herkese açık.

Yalıkavak Marina 620 yat bağlama kapasitesine sahiptir ve 140 metre LOA’ya kadar olan yatlar için konforlu tesisler ve deneyimli teknik hizmetler sunarken, yat sahipleri ve ziyaretçiler için üst sınıf yaşam tarzı seçenekleri ve eşsiz hizmetler sunmaktadır. Yalıkavak Marina ayrıca 100’den fazla marka mağazaya, Türk ve dünya mutfağından gurme restoranlara, butik otellere, AB standartlarında Mavi Bayraklı bir plaja ve daha birçok tesise ev sahipliği yaparak lüks tatil köyü yaklaşımıyla benzersiz, kişiselleştirilmiş marina deneyimleri vaat ediyor. Türk yatçılık sektörünün marka elçisi olan Yalıkavak Marina, prestijli uluslararası etkinliklerde Türkiye karasularını, Bodrum yarımadasını ve Yalıkavak bölgesini tanıtmakta, her yıl 1000’den fazla kişinin çalıştığı bir yer ve dünyanın 120 ülkesinden gelen misafirlerin uğrak noktası olmaktadır. Yalıkavak Marina markası bünyesinde yer alan Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Center, yıl boyunca mükemmel hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlıyor.

Gezgin Ödülleri 2019. Prime Traveller Ödülleri, Prime Traveller dergisi ve PRIME Concept konsiyerj kulübünün ortak markalı bir projesidir.

PRIME, 10 yılı aşkın bir süredir iş, siyaset ve kültür dünyasındaki önemli kişilere Seyahat ve Yaşam Tarzı yönetimi alanında hizmet vermektedir. Şirket, dünyanın dört bir yanındaki havayolları, prestijli otel zincirleri ve birinci sınıf üreticilerle ortaklık kurarak değerli müşterilerinden gelen karmaşık talepleri karşılamakta ve çözmektedir.

Prime Traveller dergisi 2007 yılında Prime Concept kulübü tarafından Sanoma Independent Media yayınevi ile birlikte kurulmuştur. Prime Traveller dergisi benzersiz dağıtım noktalarına sahiptir. Federasyon Konseyi üyelerine, Büyükelçiliklere, Moskova havaalanlarındaki VIP bölgelerine, önde gelen havayolu şirketlerine, otellere, Moskova’daki golf ve kır kulüplerine, bankalara ve özel müşterilerine, fitness kulüplerine, restoranlara ve lüks güzellik salonlarına teslim edilmektedir.

Prime Traveller Ödülleri 2019’da 14 aday arasından kazananlar, profesyonel jürinin yanı sıra Prime Concept kulübü üyeleri ve Prime Traveller dergisinin editör ekibi tarafından seçildi.

2018-2019 Dünyanın En İyi Lüks Süperyat Marinası seçilen ve İngiliz Yat Limanları Birliği’nin (TYHA) 5 Altın Çapa derecesine sahip olan Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasıdır. 620 yat kapasiteli marina, yat sahipleri ve ziyaretçiler için eşsiz bir marina deneyimi sunarken, 140 metre LOA’ya kadar olan yatlar için konforlu tesisler ve teknik hizmetler sağlamaktadır.
Yalıkavak Marina, 100’den fazla marka mağazaya, gurme restoranlara, gece kulüplerine, kafelere, çeşitli eğlence seçeneklerine, spa, fitness ve konsiyerj hizmetlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Bunun yanı sıra Yalıkavak Marina, Dubai’den Moskova ve Monako’ya kadar dünyanın en ünlü fuarlarında Türkiye’yi temsil etmektedir. Marinada 1000’den fazla kişi çalışmakta ve her yıl dünyanın 120 ülkesinden yaklaşık 2 milyon misafir ağırlanmaktadır. Yalıkavak Marina, Bodrum Yarımadası ve Yalıkavak bölgesini dünya çapında tanıtmaya ve Türkiye’nin lüks turizm marka elçiliğini yapmaya devam ediyor.